Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiam a jobb kezén 6...

A kisfiam a jobb kezén 6 ujjal született, a dokik 6 hónapos korára vállalták, hogy leveszik. Egészségügyi problémát nem okoz, csak nem tudom mit csináljak. A családom egyik fele a levétel mellett van, a másik fele a megtartás mellett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szomszéd kisfiú született így, neki levették. Én gyerek fejjel nem értettem hogy miért vették le, irígykedtünk rá, hogy ő különlegesebb mint mi.. Most felnőtt fejjel nem tudom hogy döntenék.
2012. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs mi legyen
2012. febr. 1. 09:40
 13/15 anonim ***** válasza:

abba kell belegondolnod, hogy milyen lesz, ha felnő. Biztos, hogy csúfolni is fogják, és lehet, hogy felnőtt korában meg kerülni fogják a lányok.

nehéz kérdés, de én levetetném szerintem

2012. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Manapság egy elálló fül is nagy lelki gondokat okoz egy gyereknek (főleg kamaszkorban), nem hogy egy 6. ujj. Táltos vagy nem, ez rendellenesség. Szerintem 16 év múlva nem éppen lesz hálás azért, hogy nem vetettétek le ezt akkor, mikor még semmi problémát nem okozott.
2012. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2012. febr. 1. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!