Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hivatalosan is bejelentették,...

Hivatalosan is bejelentették, hogy van GYED kompenzáció. Szerintem itt a fórumon nagyon sokan nem mondanak igazat?

Figyelt kérdés

tegnap írták többen, hogy 30e meg 50e Ft-tal kevesebbet kapnak. Ez tök nem igaz!!!

A GYED nem csökkenhet ennyivel, én elhiszem, hogy nagy a felháborodás, de azért valótlanságot nem állítsunk már kérem szépen! A GYED volt a kérdés, nem más!

Környezetemben többnek csökkent, én intézem a kompenzációjukat, tehát tudom, hogy hogyan működik a GYED. 50e Ft-tal nem csökkent senkinek, sem 30e-rel.


2012. febr. 2. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezért. Nem vág födhöz, hogy havi monduk 10ezerrel kevesebbet kapok, viszont egyben nagyon jól jön :) Amúgy meg elkölteném...
2012. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy másnak evidens, de nekem nem:

Jól értem, hogy függ attól a kompenzációra való jogosultság, hogy kérte-e valaki az adójóváírást tavaly, vagy sem? (a kérte, az azt jelenti, hogy év közben, vagy év végén, mindegy)

2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Tavaly családi kedvezménnyel együtt igenis kaphatott valaki 96.000 forintot és most , hogy az adójóírás megszűnt, simán lehet neki 85.000 ft.
2012. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Én pontosan így kaptam tavaly, ahogy írtad!


Hát ez van .. igényelünk majd minden sz@rt. Lassan már a tisztességes nép fog az önkormányzatokba bejárni segélyekért meg minden sz@rért ..


Erről eszembe jut az, ami a facebook-on kering .. kép 2050-ről. "Mókás".

2012. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tavaly a maximum gyed br. 109200 Ft volt. Ha valaki kérte két gyerekre a családi adókedvezményt + az adójóváírást, akkor az 98190 Ft-ot vitt haza! Szóval, légy szíves ne állíts olyat, hogy 86-nál nem lehetett több, mert LEHETETT!
2012. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!