Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hivatalosan is bejelentették,...

Hivatalosan is bejelentették, hogy van GYED kompenzáció. Szerintem itt a fórumon nagyon sokan nem mondanak igazat?

Figyelt kérdés

tegnap írták többen, hogy 30e meg 50e Ft-tal kevesebbet kapnak. Ez tök nem igaz!!!

A GYED nem csökkenhet ennyivel, én elhiszem, hogy nagy a felháborodás, de azért valótlanságot nem állítsunk már kérem szépen! A GYED volt a kérdés, nem más!

Környezetemben többnek csökkent, én intézem a kompenzációjukat, tehát tudom, hogy hogyan működik a GYED. 50e Ft-tal nem csökkent senkinek, sem 30e-rel.


2012. febr. 2. 11:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

valóban volt olyan, aki megmagyarázta, hogy kajajegy stb. Azzal nem is volt gondom, csak ezzel a két nagy összeggel.



egyébként meg itt a kompenzáció, ennek örüljünk, én intézem most többnek, remélem mindenkinek jut majd, szerintem igen.

:)

2012. febr. 2. 12:33
 12/25 A kérdező kommentje:

nem csak erre az egy kérdésre gondolta, amit belinkeltetek, az elmúlt napok során számtalan ilyen kérdés volt, amiben hamis volt a válasz.


Mint az is, hogy valakinek tavaly 95 e volt a gyede és most 86 lett kb. Ez sem volt igaz, mert a maximális gyed tavaly 86e Ft. volt.

2012. febr. 2. 12:36
 13/25 anonim ***** válasza:
Jó, rendben van ez a kompenzáció dolog. Örüljünk neki? Örülök neki persze, de belegondolva: úgy volt, hogy ennyit elvesznek. most akkor mégse veszik el, ha ez, meg az a feltétel teljesül és benyújtasz rá külön kérvényt.
2012. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ahhoz is hozzászámolta az adójóváírást, nem?
2012. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

lassan az lesz a baj, hogy van kompenzáció??

mindegy, már csak háborogni lehessen?

2012. febr. 2. 12:38
 16/25 A kérdező kommentje:

adójóváírással együtt volt max 86 z ft. környékén. Nem tudom, hogy lehetett neki több, talán a család kedvezménnyel. De akkor sem lehetett idén kevesebb neki, hisz maximálisa van.

de mindegy, nem ez a lényeg.


köszönöm mindenkinek a válaszát

2012. febr. 2. 12:40
 17/25 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam, a családi adókedvezményre.


nem háborgok rajta, de ha megengedik, kezet sem fogok csókolni, hogy "mégis" marad az összeg. (ha jogosult vagy rá, ha benyújtod a kérvényt, ha elfogadják...) Nem is maradnia kéne, hanem inflációval arányosan emelni, de ez már csak egy apróság

2012. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Persze, örülünk, hogy van, de jobb lett volna, ha nem okoznak hetekig tartó idegességet, nem kellett volna hőbörögni rajta, és nem ki tudja mikor, megkapnunk azt, ami jár.

Egységesen megint mi szívunk, mert járkálj utána, tölts ki nyomtatványt, aztán ha minden feltételüknek megfelelsz, kaphatsz kompenzációt.

2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én 94e gyedet kaptam január elején. Adójóváírást nem kértem, viszont családi adókedvezményt igen.

A mostanit még nem utalták, de már nagyon kíváncsi vagyok mennyi lesz!

2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

moira kérdezhetek Tőled, vagy bárkitől akit érint?

Adójóváírás miért nem kérted? Egy összegben fogod igényelni az adóbevallásnál?

2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!