Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ellenszenves...

Találkoztatok már ellenszenves, nem szimpatikus kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár én eleve nem vagyok egy olyan gyerek rajongó, de ettől függetlenül bírom őket, de volt olyan amit legszívesebben felpofoztam volna.
2012. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Egy 4 év körüli kisfiú volt és folyamatosan bántotta az 1 éves kislányomat, pedig ő csak barátkozni szeretett volna vele. Elvette a játékát, rávert hatalmasakat. Az anyja próbált rászólni de semmit nem használt, aztán felvettem szegényemet mert nagyon sírt. Egy buszmegállóban történt az eset. Azért remélem ezek után nem fog azért félni barátkozni :(

És te, kedves Kérdező?

2012. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, ahogy a felnőttek közül se mindenki szimpatikus, úgy éppenséggel lehet olyan gyerek is, aki ellenszenves. Nyilván ezt a véleményemet megtartom magamnak, de azért van ilyen.

Bár azért egy kisgyereknél egyetlen találkozás alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, hiszen lehet, hogy csak rossz passzban van, ők még kevésbé tudnak a rosszkedvükhöz jó képet vágni. Szóval lehet, hogy én rossz szemmel nézek egy nyafogó, mindenen sápítozó gyerekre, de könnyen meglehet, hogy egyszerűen csak fáradt, nem ilyen alapból.

2012. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én szeretem a gyerekeket nekem is van,de ezt a kisfiút nem tudom elviselni.Ahogyan viselkedik....Jó egyrészt nem az ő hibája,nagyon rosszul nevelik.Elvan kényeztetve,minden megvan neki engedve és azt hiszi egyedül az övé minden.Bár hozzáteszem a szüleit se szívlelem.
2012. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem is eggyel.
2012. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze! De az anyukájának köszönheti, hogy nem volt szimpi, mert az említett "hölgy" meg sem próbálta csitítani a gyerekét mikor az a kissebbeket csapkodta a játszón, meg folyamatosan elszaladt a labdánkkal! Szegény gyerek gondolom olyan lesz, mint az anyja...
2012. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, a napokban történt, hogy a másfél éves kicsimmel felszálltunk a buszra. Elkezdett gagyogni egy kissrácnak, akinek már elsőre olyan tenyérbemászó feje volt :S. Majd amikor közölte a kicsimmel, hogy milyen buta, mert nem tud beszélni (!), akkor nagyon kellett magamon uralkodni. A kedves mamája meg annyival reagálta le a szitut, hogy "kusssolj már". Na innentől már nem is csodálkoztam semmin...
2012. febr. 5. 01:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen és nagyon idegesítőek tudnak lenni!
2012. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!