Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adjak neki még egy esélyt?

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

A férjem tegnap este kiruccant a barátaival egy kis sörözésre. Berúgás lett belőle. Hazajött körülbelül hajnali négy körül. A férjem az a csendes részeg típus, tehát olyan szelíd, hogy egeret lehetne fogatni vele. Nem foglalkoztam vele, gondoltam várok amíg előkészíti magát a lefekvéshez és befekszik mellém. De még fél óra múlva sem jött be, ezért kimentem. Ott ült a falnál. Megkérdeztem, hogy mi a baja, ő pedig csak ennyit mondott: megcsaltalak. Először nem jutott el az agyamig az, amit mondott. Aztán 2 perc múlva leesett, hogy mit is mondott. Ledöbbentem, elkezdtem remegni, folyt a könny a szememből és annyit mondtam: menj innen. Felállt, odajött hozzám, de én elsétáltam, ő kilépett az ajtón és elment.


Ez a második eset, hogy megtette. Az elsőt elnéztem, de fogalmam sincs, hogy miért. Viszont ennél már nagyon kibuktam, főleg, hogy van egy 6 hónapos kisfiúnk, akit mindennél jobban imád.

Nem tudom, hogy mitévő legyek, főleg a gyerek miatt nem tudom, hogy mit tegyek. Én őrülten szerelmes vagyok belé még 4 év után is, de ezzel most nagyon kiborított. Persze a családnak ezekről nem számolok be, mert apám nem szereti, ha engem bárki is megbánt (én meg azt nem szeretem, ha ennyire véd mindentől).

Azt is tudom, hogy jelenleg hol van: egy közös ismerősünknél, a kisfiúnk keresztapjánál.

Előre is köszönöm.


2012. febr. 5. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy. De ha az elsőnél megbocsátottál, szerintem most is meg fogsz. És ő ezzel számol :(

De ez csak az én véleményem.

Annak idején hogy lett megbeszélve a dolog?

2012. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom, ez iszonyú lehet! És bármilyen nehéz is, de én úgy gondolom, ha megcsalt kétszer, meg fogja tenni háromszor is. Bár nem pontosan tiszta, hogy mit ért megcsaláson, csak csók volt esetleg több? Mert akkor szerintem nincs így túl sok értelme. Én magamból kiindulva nem tudnám ezt feldolgozni. Minden esetre egy időre biztosan szüneteltetném a kapcsolatot. Sajnálom, és kitartás!
2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Annak idején a kapcsolatunk elején jártunk. Még az eljegyzés sem volt meg, tehát nagyjából 6 hónap után csalt meg, ami annyi volt, hogy egy-két helyen megfogdosott egy lányt. De elnéztem, hiszen a kapcsolatunk elején voltunk, akkor mondtam, hogy kap még egy esélyt. De akkor meg lett beszélve a dolog, azt tudatosan tette.

Viszont a mostaninál egy csók csattant el (ezt a fiúnk keresztapja mondta, ő tiszta fejjel ülte végig az estét) ami számomra nem akkor bűn, mintha szex lett volna, de nagyon megbánta, az elmondások alapján, mivel én hajnal óta nem beszéltem vele.

A kisfiúnk keresztanyja szerint enyhítő körülmény, hogy magától vallotta be.

Szóval tényleg fogalmam sincsen és elég csak ránézni a gyerekünkre, hogy elbőgjem magam.

2012. febr. 5. 10:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben várnék még pár napot, mielőtt beszélnék vele. Egyrészt neked sem volt még időd feldolgozni ezt, és benne is tudatosulnia kellene annak, hogy mekkora barom.

Ezután esetleg leülhettek megbeszélni a dolgot.

A csókkal az a baj, hogy benne van a vágy - és ő a jelek szerint valaki másra vágyott.

Én a helyedben mindenképpen várnék még néhány (3-4) napot, hogy tisztázhassam magamban: akarom-e ezek után folytatni.

És ha leültök beszélni, elmondanám neki, hogy mekkora fájdalmat okozott, és hogy ezt nem lehet visszacsinálni. Ez a fájdalom mindig ottmarad, akkor is, ha évek telnek el.

2012. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lennék őrülten szerelmes belé, és nem lenne tőle egy tündéri kisbabám, akkor valószínű kihajítottam volna már.

De őrülten szeretem és a kisbabám apukája, akinek majd később szüksége lesz rá. És nekem is szükségem lesz rá.

Olyat pedig még nem tudok, hogy ki mászott rá kire. De ahogy a páromat ismerem, nem hiszem, hogy ő rámászott volna egy nőre. :(

2012. febr. 5. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a fogdosás nem akkor megcsalás. A mostanit én tuti megbocsátanám, ha csak tényleg egy csók volt részegen, mert a másik oldalon ott van az, hogy szereted még, és van egy közös kisgyereketek. Én egy csókért nem hiszem, hogy felborítanám a családom olyan emberrel akit szeretek. Ha le is feküdt volna valakivel az más. Persze az is benne van a pakliban, hogy először megbocsátottad a tapizást, másodjára a csókot, harmadjára messzebb fog menni, mert majd azt is megbocsátod. Nem lehet előre tudni, meg te ismered igazán.
2012. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kisfiam keresztapja 2 órája hívott, hogy menjek át hozzájuk, beszélgessek a kisfiam keresztanyjával (ők ugye egy pár) amíg ők lemennek egy kicsit levegőzni.

Nem mentem át végül, mert nem találtam jó ötletnek.

A fiam keresztapja azt mondta, hogy ő látta is a dolgot és csak egy csók volt, de nem az a "nyelvemet a tokodig ledugom" fajta, hanem olyan szájrapuszi, kicsit hosszabb ideig, köbö 5 másodperc. Szóval, fogalmam sincsen, hogy mi legyen.

2012. febr. 5. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a leírtak alapján azt gondolom, hogy a férjed nagyon-nagyon szerethet téged. Szerinted a pasik hány %-ának számít megcsalásnak egy fogdosás vagy egy szájrapuszi?? (már ha tényleg csak ennyi történt). Sőt, továbbmegyek, hány pasi vallaná be azonnal a dolgot?

Sokkal inkább el tudom képzelni, hogy a pici babátok mellett rá kevesebb figyelmet tudsz fordítani, és emiatt érzi magát elhanyagoltnak. Persze, nem máshol, másnál kéne keresni az apró kalandokat, de ha otthon nem kap elég figyelmet, kedvességet, stb. és tényleg ennyire melegszívű férfi, ami elég ritkaság, akkor szerintem többet kellene vele törődnöd.

Azt írtad, hogy nagyon szereted, szerintem még nincs veszve semmi. Viszont ezek intő jelek kellenének, hogy legyenek a számodra. Ha hosszabb távon elhanyagolod, vagyis ő úgy érzi, hogy tőled nem kapja meg, amire szüksége van, akkor szerintem előfordulhat, hogy később is más nők karjaiba futhat (sők nő leveszi, hogy miről van szó, és van az a helyzet, amikor rámenős csajok az ilyen pasik fejét simán el tudják csavarni...), és akkor nem fog csak ennyinél megállni velük.


Én egy sokat tapasztalt 37 éves nő vagyok. Azt hiszem, elég realistán látom a világot.

2012. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Én is úgy gondolom, hogy nagyon szeret. Nem csak gondolom, tudom. A tettei már 4 éve erről árulkodnak.

Én nem érzem úgy, hogy elhanyagolnám, de lehet, hogy azért, mert sok dolgom van a babával és én ezt nem veszem észre, de valószínű igazad van.

A kisfiam keresztanyukája is ezt mondta, hogy becsületre méltó, amiért másodszorra is bevallotta. Hogy volt elég bátorsága hozzá, mert ehhez kevés férfinak van bátorsága, hogy másodszorra is közölje ugyanazt a bűnt.

És könnyen el tudom képzelni, hogy rámásznak a nők. Hiszen fiatal, és (lehet, hogy elfogult vagyok), de nagyon jól néz ki.

Szeretnék változtatni az elhanyagoláson, meg a történteken. Én nagyon szeretem, kár lenne egy kapcsolatot tönkretenni.

Ha bejelenteném, hogy nem bocsájtok meg neki, akkor lehet, hogy ő sem bocsájtaná meg magának soha a dolgot. Én nem szeretném őt elveszíteni, úgyhogy lépni fogok.

Csak azt nem tudom, hogy mit tegyek, hogyan lépjek: menjek érte a keresztszülőkhöz a kisfiúnkkal? Vagy hívjam haza és beszéljük meg itt? Ez a nem mindegy.


De köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon hasznosak voltak. :)

2012. febr. 6. 17:21
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi lett végül, sikerült megbeszélni a dolgot, együtt vagytok? :)
2017. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!