Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok tervezetten jött a...

Nálatok tervezetten jött a kisbaba vagy becsúszott? Akiknél becsúszott, hogyan oldottátok meg, hogy felneveljétek a gyermeket? Milyen körülmények voltak adottak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Becsúsztak az ikrek, de akkor már egy éve házasságban éltünk, rendezett körülményekkel. Nem sokkal későbbre terveztük volna a babát, úgyhogy nem rémüldöztünk, inkább kellemes meglepetés volt.

Szeretnénk harmadik kistesót is egy éven belül, őt már lehetőleg tervezetten. :)

2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
az elso gyerekunk az nagyon nagy meglepetes volt, de vallaltuk. meg nem is voltunk hazasok, de idokozben megtortent az eskuvo is:D aztan elkezdtunk kistesorol abrandozni, mondtuk milyen jo lenne ha 4 ev kulonbseg lenne a ket gyerek kozott, a nagy mar jarna oviba, tudnek a kicsivel is csak kettesben lenni...erre 1 hete pozitivat teszteltem...nos, orulunk neki de kicsit meglepett. bar most sokkal tudatosabb vagyok es szentnek meg kulonlegesnek erzem magam, meg is ijedtem hogy mit csinalok 2 kicsivel? (azert erzem ugy magam mert most nyugodt vagyok hogy egy csalad vagyunk, elozoleg nem voltam buszke a pocakomra mert megesett lany voltam:D:D:D) az anyagi korulmenyek...hat a ferjem szulei hazaban elunk, kulon reszleget most alakitunk at magunknak, sajat autonk avn, ferjem sokat jar kulfoldre, szinte hetente, nekem is munkahelyem van, vallalkozasunk van, de mi nagyon szorjuk a penzt, pont azert mert nem igazan fix a bejovetel, van olyan nap hogy megnezem mennyiert vasarolok, van hogy nem erdekel. az a jo hogy hitelunk nincs. van amikor ugy gondolom gondot fog okozni az ujabb kisbaba, van amikor egyenesen 5ot szulnek meg... van amikor itt a GYKn is sirankozom, van amikor pozitivan latom a helyzetunket:)) attol fugg mennyi penz van epp a zsebemben. most hogy fizut kaptam, maris vidamabb vagyok:))
2012. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk nagyon becsúszott, két hétig nem tudtam feldolgozni..albérlet, olyan menjek vagy maradjak kapcsolat...de megtartottuk. Kétéves és imádjuk egymást! Nehéz volt és most is az. Kénytelenek voltunk anyuékhoz költözni, hogy a gyereknek meglegyen mindene, de remélem sikerül:)
2012. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%

Ezúttal meglepi babát várunk,az anyagiak nem változtak.

Most a gyed elbírálásra várok már pár hónapja... De nem adjuk fel,még 18 hónap és helyre jövünk!!! Addig meg van kiságy,van ruha,a +16 családi elég lesz pelusra a kicsinek :-)


Üdv: 3 lányos,immáron 8hkm

2012. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tervezetten, de őszintén szólva nem zárom ki, de nagyon kevés esélyt látok arra, hogy valaha is becsússzon. Mindig megfelelően védekezünk. Ellenben ha így is becsúszna, természetesen megtartanánk.
2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tervezetten. Albérletben éltünk, megkérte a kezem. Sikerült, összeházasodtunk. Elköltöztünk, hogy több pénz jusson, de innen is menni akarunk, saját életet élni, anélkül, hogy bárki bármibe beleszólna, inkább vissza albérletbe, bár már nem nagy városba, hanem nyugodtabb környezetbe. Párom jól keres, az anyagiak miatt nem aggódom annyira.
2012. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!