Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rám bíznád a gyereked?

Rám bíznád a gyereked?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok nem iszok és nem cigizek totyiban dolgoztam pár hónapig három kisebb testvérem van jól kijövök a gyerekkel és nagyon szeretek velük lenni tudok főzni és alapvető egészség ügyi ellátást adni


ha egy ilyesmi hirdetést találnál rábíznád a gyereked?


2012. febr. 5. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Először megismernélek személyesen, aztán megnézném, hogy viselkedsz a gyerekemmel. Utána lehet.
2012. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

Én nem. Ne haragudj, de nekem ez kevés. Mindenki mindent mondhat.

Tehát ez alapján a kiírás alapján nem foglalkoznék "veled".

Hamarabb topognék be vagy hívnám fel valamelyik ezzel (gyermekmegőrzés, dada)foglalkozó céget.

Bár, én még bennük sem bízom meg! :|||


Nem attól félek, hogy kirabolják a lakást, etc.. hanem attól, hogy a lányomat elrabolják. Sajnos én ilyen vagyok, féltem a gyermekem. Ezen még nem tudok változtatni.


Áprilisban lesz az esküvőnk és akkor a védőnőnk fog vigyázni rá. Ismerem 6 éve, mivel szomszédok vagyunk. Benne 100%-ban megbízom!

2012. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Háááát, nem is tudom... Igaz, amikor én voltam 15, rám simán lehetett bízni gyereket, de ez én vagyok és nem biztos, hogy másban megbíznék. ELgondolkodnék, hogy nagyon fiatal vagy, ami persze ésszerűen meggondolva nem biztos, hogy baj, mert hát mitől lenne megbízhatóbb egy 20 éves? Ez emberfüggő.

Aztán hosszas gondolkodás után végülis arra jutnék, hogy nem, mert fiatal vagy.

2012. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha itt laknál a szomszédban, és régóta ismernélek, akkor igen, de a hirdetés alapján nem.
2012. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha te lennél a lány a szomszédból, akit 10 éve jól ismerek, akkor lehet, hogy rád merném bízni a gyereket addig, amíg elszaladok a boltba, de akkor sem tovább.

Nagyon fiatal vagy, elhiszem, hogy megbízható, de a gyerekeim mindennél fontosabbak nekem és nem lennék hajlandó kockáztatni.

2012. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Persze, csak aztán vigyázz, hogy ki ne idegeljen:


[link]

2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi, de nem.Túl "kicsi" vagy még ehhez.
2012. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha megismerkednék veled, akkor elképzelhető lenne.
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó:)

Nem egoizmusból mondom de szerintem ha meg ismernél rám bíznád:)

2012. febr. 5. 20:00
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Mekkorák a tesóid, mennyit szoktál rájuk vigyázni?
2012. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!