Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rám bíznád a gyereked?

Rám bíznád a gyereked?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok nem iszok és nem cigizek totyiban dolgoztam pár hónapig három kisebb testvérem van jól kijövök a gyerekkel és nagyon szeretek velük lenni tudok főzni és alapvető egészség ügyi ellátást adni


ha egy ilyesmi hirdetést találnál rábíznád a gyereked?


2012. febr. 5. 18:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%

Nem. De én 18-20-24 évesre se bíznám őket..sőt még idősebbre is csak hosszas önmagam győzködése után :)

Mostanában a 4 és 2 évesemre havi egyszer egy 53 éves fiatalos nagyi vigyáz:) Mivel nálunk nincs nagyszülő. De rá is nagyon nehezen bízom. 15 évesre pedig semmilyen körülmények között nem bíznám.

2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

És mi az a totyi? Úgy látom senki sem kérdezte, de én még nem hallottam róla.

Ha ismerős lennél, akkor talán, ismeretlen 15 éves lányra szerintem nem bíznám a gyermekemet.

2012. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
En semmikepp. Tul fiatal vagy.
2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
A totyira én is kíváncsi lennék:). Soha sem hallottam ezt a szót. Egy 15 éves ismeretlen lányra én sem bíznám rá a gyerekem. Lehet, hogy nagyon ügyes meg minden, de mi van ha baj esetén bepánikol. Az én szememben egy 15 éves még szintén gyerek.
2012. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Vicces a pontozás. :-):-):-) aki nem bízná egy 15 éves felelőtlen és ismeretlen tinire a gyerekét az szaranya és húzzuk is le a válaszât? Gratula, kérdező.
2012. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Csak szólok kedves utolsó hogy nem értékeltem senkit de mind egy.

A totyi az a óvoda és a bölcsőde között van

A tesóim:most már a legkisebb is 7 éves de egészen kicsi korától vigyázok rá

am megértem én se biztos hogy rá bíznám a gyerekeimet (ha lenne:) bárkire is

2012. febr. 6. 18:29
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


Most komoly, hogy valaki azért pontozott le, mert nekem "kevés" ez a 15 éves leányzó?!

Szánalmas.. leírtam őszintén, hogy hamarabb bíznám a védőnőre a lányom, mint egy vadidegenre.

Ez az én VÉLEMÉNYEM! Valakinek ez nem tetszik, akkor ez van, de nehogy már 20%-ban legyen "hasznos" a saját véleményem..

2012. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit sőt mindenkinek megy a like mert a véleményetekre vagyok kíváncsi nem arra hogy ki tud jobban hízelegni:)
2012. febr. 6. 20:10
 19/24 anonim ***** válasza:
Bár én ennyi idősen-és ennél fiatalabb koromban vigyáztam a testvérem gyerekeire,úgy,hogy egész nap velem voltak- nővéremnek akkor 3 gyermekére vigyáztam, de én nem bíznám akárkire a gyermekeimet! Még ismerősre sem szívesen! A családra hamarább...
2012. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de én nem!

Egy 15 éves lány még gyerek, hiába vagy felelőségteljes, hiába vannak kisebb testvéreid...

Engem idegesítene a gondolat, hogy ott hagyom a kis gyerekemet, egy 15 éves gyerekkel...

Ha 18 lennél, nem dohányoznál - innál és lenne 3 kisebb tesód, akkor rádbíznám...

2012. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!