Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rám bíznád a gyereked?

Rám bíznád a gyereked?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok nem iszok és nem cigizek totyiban dolgoztam pár hónapig három kisebb testvérem van jól kijövök a gyerekkel és nagyon szeretek velük lenni tudok főzni és alapvető egészség ügyi ellátást adni


ha egy ilyesmi hirdetést találnál rábíznád a gyereked?


2012. febr. 5. 18:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem bíznám olyanra a gyerekemet, akit nem ismerek úgy, hogy 100%-ig megbízzak benne.

Tesóm 17 éves, ö vigyázott párszor a lányomra, de csak 1-1 órát.

Én még a barátnöimre se bíznám, nemhogy vadidegenre...

2012. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És most egy fontos szempont még kimaradt: a bizalmon kívül, mert ugye az a legfontosabb, még ott egy másik dolog: a gyermek mennyire lenne el egy ismeretlen emberrel? Az enyém pl semennyire. Előbb tényleg jópárszor el kellene jönni játszani vele, megszokni egymást, pontosan tudni annak akire rábízom, hogy mit mikor csinál a gyerek, mikor hogyan tudja megvigasztalni, stb...ez csak egy második dolog, első a bizalom kérdése. Én is csak akkor tudnék nyugodt szívvel Rád bízni gyermeket, ha már ismernélek.
2012. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Párom huga 16,s ő is csak úgy vigyáz rá ha ott vagyunk. Szerintem én rádbíznám a kicsit.Természetesen miután megismerkedtünk személyesen is. Én már 10-en évesen vigyáztam a szomszéd unokáira úgy hogy ők 1-2 évesek kb.(még csak mászni tudtak.) S a nagyi fözött én addig a nagyszobában játszottak,meg velük voltam.Ismertek a lányok is,s a mai napig szeretnek:) (Anyuka korán meghalt,a nagypapa is dolgozott,szóval amig a nagymama csinálta a kaját nekik én voltam velük.) Meg minden du ott voltam velük.
2012. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem is attól függne, hogy párszor eljönnél, megismerkednénk, megismerne a fiam, mert amíg nem ismer nem biztos, hogy el van veled. Igazából az lenne a kérdés, hogy ő megbízik-e benned!
2012. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!