Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyák! Hány éves...

Fiatal anyák! Hány éves korotokban szültetek? Megbántátok, hogy nem később? Mik az előnyei, mikről kellett lemondanod?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de nagyon szeretnék már gyereket, mindenki bolondnak néz ( mondjuk ez nem érdekel, nem befolyásol semmiben). A párom 33 éves, 4 éve vagyunk együtt, ő idáig nem volt kész az apaságra, most viszont már pedzegeti. Várok minden tapasztalatot, élményt, hátrányt. :) Köszönöm!
2012. febr. 8. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

21 voltam, amikor szültem. Nem bántam meg. Soha nem voltam az a tipikus bulizós fiatal. Bár mikor elkezdtem solgozni(18 évesen) felpörögtem és nem tudtam semmit olyat csinálni, amihez egy helyben kellett volna maradni. Most néha pont arra vágyom, hogy üljek egy kicsit.:) Ugyanis a fiam egész nap pörög, nem lehet mellette unatkozni.

Hátránya nekem igazából a terhesség volt, mert ott kellett hagynom m.helyem(táppénz a 11. héttől) és akkor nagyon uncsi volt egyedül itthon lenni, egyetlen beszélgető partnerem egész nap a kutya volt... De amikor megszületett a fiam onnantól kezdve nem volt megállás. El kellet látnom, a napom minden percét betöltötte, hacsak annyival is, hogy elnéztem milyen szép és mennyire imádom.

Párom most kezd igazából felnőni hozzá, illetve "most már tud vele mit kezdeni". Mi nem trvezgettünk amúgy, csak jött és megtartottuk.

Szívünk szerint jöhetne a következő is, de ebbe a világba most nem merem bevállalni, majd ha visszamegyek dolgozni és feljebb megy a fizum(a gyed közben nem emelik, viszont ha visszamegyk igen, mert 2 év alatt emelkedett). úgyhogy még várunk.

Ha készen álltok rá, jöhet.

Még annyit, hogy egy NŐ csak SAJÁT MAGÁNAK SZÜL, tehát vállalja azt is, hogy, ha elhagyják és egyedül kell felnevilne gyermekét!

2012. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énnekem 29 évesen lett volna babám, csak sajnos a 23 héten a menybe ment. Most ujra babát várunk. Mai fejjel ugy gondolom korábban kellett volna beválalnunk. Kb. 23-27 között legalábbis az elsőt.A férjem 33 én most 30 leszek, 7 éve vagyunk együtt. Ha akarod irhatsz privátba, szivesen válaszolok.
2012. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Én 17 vagyok, és van egy 7hónapos kislányom. Nekem hála istennek, olyan téren nem változtatta meg az életem (vagyis nem volt rá szükség) hogy rossz irányba fajultam volna. Jártam bulizni rendszeresen. Nagyon jó hatással van rám a kislányom, igaz kevesebbet tudok tanulni de szerencsére az apuka segít ahol csak tud. Ő is fiatal még, 19. Vágj bele ha magabiztos vagy akármit megtudsz valósítani, és a legnagyobb boldogságod saját magadon múlik, hogy mikor érkezik! Hajrá!

2012. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!