Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Derpina...

Mi a véleményetek a Derpina vagy Delphina névről? Adnátok a gyereketeknek? Azért akarok idegen nevet adni a gyerekemnek, hogy külföldön megértsék, mert majd külföldre fogunk menni.

Figyelt kérdés

Köszi:)

36 km


2012. febr. 11. 08:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik:(
2012. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 68%-os, nem csoda, hogy az általad említett "koszos románokkal" azonosítják a magyarokat, hiszen ugyanezt csinálod te is, sorra telepíted ki a pereputtyodat külföldre. Nem a kérdésre válaszoltam, de muszáj volt reagálnom erre, mert undorító, lekezelő stílusod van, és attól hogy már nem Magyarországon élsz, tanulj meg rendesen fogalmazni, ha magyar oldalakra írsz.
2012. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Derpinát hogy becézed? nekem egyből az ugrott be, hogy "punci".

bocs, de bárhol élnék se adnám ezt a lányomnak :(

2012. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%

68%-os!


"Hidd el ha megtudnám én is a te gyerekedet nevéd sírvafakadhatnék..."


Hidd el nem is fogod megtudni, semmi közöd hozzá.



"De egy nem normális degenerált primitív kis idióta nem is érdekel... "

Azt gondolom kár ennyire mélyen leminősítened magad! Annyira ostoba vagy hogy az oroszlán sírva enne meg.

Mellesleg egy beképzelt majom is!

Menj külföldi fórumokra ott oszd az észt.

2012. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
30%

OFF

68%-os

Ahhoz képest, hogy 12 éves korod óta nem laksz Magyarországon, és elmondásod szerint a szüleidet sem érdekli Kishazánk sorsa, eléggé képben vagy a dolgokról. És ha nem érdekel Magyarország, letagadod a származásodat, akkor mit keres ezen a magyar oldalon???!!! Szerintem Te csak álmodozol arról az életről amiről írogatsz.

2012. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Derpinát NEEEEE!

miért?

olvass egy pár oldalt innen:

www.9gag.com

Derpina egy meme lett...


Amúgy a Delphina se tetszik.

De ízlések és pofonok.

Ha neked tetszik akkor inkább azt, mert a Derpinát a most felnövő generáció nagy része ismeri... a netről.


Amúgy én is külföldre költözöm hamarosan.

És a 2 keresztnevem közül a "nemzetközibbet" fogom használni.

Valamint a gyerekeimnek is inkább olyan neve lesz amit külföldön is ki tudnak ejteni, max. 2. 3. keresztnév lesz magyaros.

2012. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!