Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szülés/szoptatás után...

Aki szülés/szoptatás után fogyott le annak megnyúlt a bőre?

Figyelt kérdés

Persze alkati kérdés is de kíváncsi vagyok,mert elkezdtem diétázni,2 éve szültem,már rég nem szoptatok,nyárra szeretnék formába jönni...a hasamon van a legtöbb felesleg,életemben már sokszor fogytam le és híztam vissza de nem nyúlt a bőröm soha,csak striák lettek halványan,szóval szerintetek most sem számíthatok nyúlásra,lógó bőrre,mit tudok tenni hogy ne alakuljon ki,esetleg valami krém?!

köszi:)


2012. febr. 14. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:

7 hónapos volt a babám, amikor elkezdtem fogyni és végre visszament a hasam. Mire egy éves lett, már kisebb volt a súlyom, mint a terhesség előtt, pedig nem is fogyóztam. a hasamon a bőr is szépen összehúzódott. A terhesség alatt Weleda bőrápoló olajjal kentem a pocakomat. Viszonylag vékony testalkatú vagyok, a terhesség alatt 12 kg-t híztam, óriási pocakom volt.

Szerintem azzal tudod a bőröd rugalmasságát javítani, ha fürdés közben luffaszivaccsal masszírozod. Ne fogyj túl gyorsan, a mértékletes fogyás edzéssel egybekötve a legtutibb.

2012. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!