Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a 2éves...

Hogyan vegyem rá a 2éves kislányomat hogy végre kimenjünk? 2napja ki sem mozdult a lakásból! Van még rajta kívül kisgyerek aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Nem beteg semmi baja nincs,de nem akar kimenni. Péntekem volt kint utoljára. Szombaton is készülődtünk hármasban a napi sétához,ilyenkor intézzem a bevásárlást is, de olyan oltári hisztit levágott hogy itthon maradt az apjával.

Vasárnap ugyan ez. Most nem tudom mi lesz,ha ezt fogja sokáig csinálni,mert apa dolgozik(12órázik),és nem tudom kire hagyni hogy legalább boltba el tudjak menni. Megint nem akar mozdulni,egyszerűen tehetetlen vagyok. Ha kényszerítem végigordítja az utat,arról nem beszélve hogy alig lehet felöltöztetni!


2012. febr. 14. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyémek sincsenek oda mostanában a levegőzésért, biztos a hideg miatt. Tavaly érdekes, ez nem volt probléma. Állandóan azt mondja, hogy menjünk haza, nem értem, mi van. Nekem 1,5 és 3,5 évesek.

Mondjuk a nagy párszor elcsúszott már és nem meri elengedni a kezemet, de a kicsi is üvölt a kocsiban, pedig felöltöztetem őket rendesen, és mindig beiktatunk valami boltot, mert az szeretik.

2012. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi hó van, de ha esetleg sok akkor a szánkózás nem izgatja? Vagy ha kevés akkor motorozás vagy bringázás?

Ha nagyon nem akar kimenni szerintem felesleges erőltetni. Megkérdezed, hogy szeretne-e, ha nemmel válaszol akkor egy laza okéval elintézed (szerintem) nagy felfordulást nem éri meg csinálni, mert akkor megpróbálja a későbbiekben kihasználni.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy adsz rá mellényt+sapit és jól kiszellőzteted a lakást.

2012. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk es itt nincs hideg. Most is 10-11 C van a fiam megsem akar kimenni. "Szerncsere" bolcsis es ott ugyis kiviszik a kertbe ebed elott reggel 10-tol 11-ig. De ha otthon vagyunknem akar kimenni. Vasarnap delelott valahogy elcsaltam a jatszoterre csuzdazni mert jol sutott a nap, vegre nem kellett kesztyu meg sapka aztan meg nem akart hazajonni. :)) Delutan akartam vinni megint de behisztizett, hogy o nem akar jonni mert gyurmazik. Ki erti ezt??? Kisfiam egyfolytaban gyurmazna es nem akar kimenni. 2 eves
2012. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem erőltetem,a gondom az hogy így főzni sem tudok,mivel nem tudok boltba menni! Nem készültem 1heti élelemmel,ki gondolta hogy ez lesz?!

Az meg más dolog hogy napokig nem tudok kimozdulni,"hisztis" leszek,a kisasszony meg lerombolja a lakást!

2012. febr. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!