Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák! Hogyan...

Több gyerekes anyukák! Hogyan oldjátok meg az egészséges (ek) iskolába/óvodába szállítását, ha egy/néhány beteg közülük?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére annyira soha nem volt beteg a kicsi, hogy ne tudjunk elmenni az oviba (max. kocsival), de olyan már volt, hogy egy közelben lakó anyukával megbeszéltem, hogy vigye ő az én csemetémet is, de fordítva is szokott lenni: ha náluk beteg a kicsi, akkor én viszem a nagyot oviba.
2012. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az a beteg , akit még babakocsiba lehet vinni , akkor beültetem , betakarom és megyünk ,(volt, hogy még a 4 évest is így vittem , mert lázas és gyenge volt , nem tudott volna gyalogolni , de a többiért meg menni kellett) HA a nagyobbak betegek (8 és 10 évesek) akkor ők maradnak otthon egyedül arra a fél órára.
2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én autóval viszem őket, és nem is az a legnagyobb bajom, hogy oda be kell szállni, meg kimenni a hidegre, stb., hanem az, hogy beviszem az oviba az egészségesek közé, ahová elvileg ő is jár, és akkor a folyosón végigköhécsel mindenfelé.

Bár eddig nem szólt senki érte, de én rosszul érzem magam.

Amúgy meg ha lázas, akkor még elvinni sem szeretném...

2012. febr. 16. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs kire hagyni , akkor muszáj vagy magaddal vinni , mégsem hagyhatod egyedül otthon. Esetleg ha nagyon lázas vagy beteg , akkor a nagyobb se menjen oviba addig amíg a kicsi egy kicsit jobban nem lesz.
2012. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Jelenleg a nagy beteg, és a bölcsis jár, mert én veszélyeztetett terhes vagyok, és nagyon nem mindegy, hogy hányan ugrálnak itt körülöttem, így is nagyon fárasztó.

Tegnap kellett csak magammal vinnem, de már nem lázas, a többi napot így-úgy megoldottuk. (szomszéd átugrott a beteghez, vagy a férjem vitte, de úgy sajnos már reggel 7-re be kellett mennie, és azt nem szeretjük igazán...)

2012. febr. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!