Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalnak nézek ki és megőrülö...

Fiatalnak nézek ki és megőrülök tőle! Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 30, egy féléves kisfiam van, férjnél vagyok. Kb. 20-nak se nézek ki (ezt pont tegnap vágták a fejemhez a gégészeten, mikor mondtam, hogy fél éves szültem). Egy csomó helyen nem vesznek komolyan emiatt és ettől már teljesen ki vagyok akadva. Irodán dolgoztam, jó munkakörben, kosztümben jártam mindennap, na akkor jobb volt a helyzet. GYED-en nyilván farmerben megyek le a boltba, laza szerkóban, sminkelni nincsen időm. Lehet ezzel valamit kezdeni??
2012. febr. 14. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Ha 10 év múlva fogsz 30-nak kinézni, akkor már értékelni fogod:). Szerintem nincs ezzel gond. Nekünk az esküvői videós bácsi mondta, hogy volt egy másik esküvőn, de ott sokkal idősebb volt az ara, ő 28 éves volt, mire én mondtam, hogy én is annyi vagyok. Meglepődött egy kicsit:))). Én szeretnék sokáig fiatalnak kinézni. Rosszabb lenne, ha 20 évesen néznél ki 30-nak.
2012. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. 26 éves vagyok és gyakran kérdezik mikor ballagok, mikor lesz az érettségi. Nekem tetszik:) Gyakran néznek 17-18 évesnek. A munkahelyemen is kérdezik, hogy diákmunkán vagyok itt? Szerintem örülj neki te is. :)
2012. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Én most töltöttem a 28-at egy hete, a fiam elmúlt 2,5 éves, de pl nyáron sokszor megkérdezték, hogy és mennyi idős az öcsém? Én meg csak mosolyogtam.

24 éves koromban még mindig elkérték a személyimet, mikor cigit vettem.

Sok lenéző pillantást kapok, mintha 20 éves lennék és úgy lenne ekkora fiam. De hát ez van.


Amúgy én még kicsi is vagyok ráadásul. 161 cm és 46 kg. A fiam meg lassan 1 méteres

2012. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez a helyzet:) 30 vagyok, vasarlaskor nem hiszik el, h a lanyom az en gyerekem.

En mondjuk fiatalosan oltozkodok es mindig sminkelek. De igy hogy szoptatas utan jol lefogytam, fiatalabbnak nezek ki, mint 22 eves koromban :)

2012. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, sokszor ha bort veszek, a kasszánál megkérdezik, hogy elmúltam e 18!? Anyukám, Nagyim is sokkal fiatalabbnak néz ki.
2012. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki!!!

én meg sokkal többnek nézek ki és sokszor megkérdezték már,hogy késői baba???

29 évesen szültem,most vagyok 31

2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi értesz azalatt egyébként, hogy lehet-e ezzel valamit kezdeni? Mármint komolyan öregíteni akarod magad?

Azon kívül, hogy örül az ember nincs mit tenni :)

Az a baj, hogy tegeznek mindenhol? Ez nem a korod miatt van én legalább is max 4-5 évvel nézhetek ki fiatalabbnak 33 vagyok, de engem is tegeznek mindenhol szinte. Ez nem a korod miatt van, hanem egy új divat.

2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:-)

Én is így voltam, van pár sztorim is ezzel kapcsolatban az első és második terhességem alattról is. És most is. Én is 30 vagyok, 3 kicsi gyerekkel (elsőt 27 évesen szültem, az ikreket 29 évesen), de múltkor azt mondták hogy milyen jó nekem hogy ilyen fiatalon már 3 ilyen gyönyörű gyerekem van. Aztán kiderült, hogy aki kérdezte 3 évvel idősebb nálam. :-)

Első terhességem alatt idegesített is a dolog, de már nem annyira. Mikor dolgoztam a kicsik előtt, akkor is zavart, mert engem is úgy éreztem hogy nem vesznek komolyan, és ha majd visszamegyek, szerintem akkor is ez lesz majd, bár a közvetlen munkatársaimmal nem, de akik nem ismernek, biztosan. Már nem zavar, és nem akarok idősebbnek látszani. Örülök neki. Remélem 10 év múlva is 8-10 évvel fiatalabbnak fogok kinézni. És fittségre is jó lenne olyannak lenni!!! :-)

2012. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki, ha nem orulsz, akkor vallalj most meg egy gyermeket, hatha rossz alvo lesz es megoldja a problemadat. :)

De komolyan. En is mindig fiatalabbnak tuntem a koromnal, meg egy gyerek utan is, majd jott a kisteso, akivel ket eve ejszakazok. KOmolyan: elso fel evben napi 3-4 ora alvas, majd egy even at napi 2-3 ora alvas tobb reszletben, az elmult fel evben napi 4 ora alvas kb harom reszletben. Nah, annyira gyurott lett az arcom, sokat fogytam, karikas a szemem: szoval most mar inkabb idosebbnek nezek ki, nem fiatalabbnak. Tok jo! :S

2012. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

En is hasonloan helyzetbe vagyok. 23 eves vagyok de kb 18-nak szoktak nezni.

Sokszor tenyleg nehez. Ma pl. a buszon utaztam a 2,5 eves kisfiammal es senkinek eszebe se jutott volna atadni a helyet hanem meg ellenszenvesen neztek ram, lattam,hogy a venasszonyok ossze is sugtak. Pedig nagyon szarul voltam, a masodik babankat varjuk (meg nem latszik mer 7 hetes terhes vagyok).

Egyik nap a aram szolgaltatotol jott vki. Ajtot nyitok, ram nez es kozolte: O,gondolom maga a babysitter ,mikor jonnek haza a szulok? Mondom neki: en vagyok az anyuka ,a ferjem viszont nincs itthon mert dolgozik. Csavo teljesen kesz volt, hat meg mikor megmondtam az eletkoromat es,hogy mar utban van a masodik babank.

Most,hogy ismet terhes vagyok plane gyakran talalkozok fejcsovalassal, rosszallo tekintettel.

Ez van, nem tehetunk ellene.

2012. febr. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!