Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autóban hagynátok bezárva pár...

Autóban hagynátok bezárva pár percre alvó kisgyermekeiteket?

Figyelt kérdés

Mert én nem! Apósomnak viszont ez természetes, erre most jöttem rá. Beszaladtam ügyet intézni, addig ők kint vártak, mire kijöttem apósom újságot nézegetett a közeli üzletben, a kocsitól vagy 20-30 méterre. Azt mondta látja őket, ami érdekes mert egy üzletből nehéz lenne odalátni mi történik. Azt már eldönteni sem tudom mi a jobb hogy bezárva voltak vagy ha nyitva hagyta volna.

Nem tudom túl parázom-e, és nem is erről az egy esetről van szó, hanem a felfogásról, így fájó szívvel bízom rá bármelyik picit, pedig néha muszáj :( 3 éves és 8 hónapos kicsikről van szó.


2012. febr. 15. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
sose hagynám egy percre se hiába alszik szépen akkor inkább ott ülök mig fel nem ébred Válasz sose hagynám egymagára a kocsiba!!!!!!
2012. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már, hogy aludtak a kocsiban, én meg beugrottam 2 percre valahova. Most keltettem volna fel és üvöltve vonszoltam volna magam után?

Természetesen nem a nagybevásárlást intéztem így.

2012. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol vagyunk. Benzinkúton simán bennhagyom Őket a kocsiban, amíg fizetek a Shopban. Ugyanúgy a mi falunkban, ha csak egy tekercs WC papírért ugrok be a 100 forintosba, vagy egy receptért az orvosi rendelőbe, úgy, hogy felhívom Őket, és csak be kell kopognom érte. Ezek max. 2 perces dolgok.

De pl városban el sem távolodnék úgy az autótól, hogy bennhagytam Őket.

2,5 éves a nagyobb és 7,5 hónapos a kicsi.

2012. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. benzinkútnál mindig benthagyom, nyitott ajtóval, de megkérem a kutasgyereket nézzen rá. Persze általában nem tud, mert dolgozik, de ennyi szerintem belefér.


Olyan is volt már, hogy ő aludt, én meg beléptem a kisboltba. Az ajtó előtt parkoltam, és ráláttam a kocsira, és az egész egy perc volt.


Hosszabb időre nem hagynám őket magukra, és olyan boltba se mennék be egy másodpercre se, ahonnan nem látom a kocsit folyamatosan.

2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nyáron persze nem, nehogy hőgutát kapjanak, de télen simán a kocsiban hagytam bezárva őket mikor aludtak pár percre. Semmi bajuk nem lett. Egyetértek az előzővel, minek üvöltsék végig azt a pár percet?! Többe kerül mire kibe veszed a fáradt még maguknál sem lévő gyerkőcöket.
2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt már így!

Úgy bealudt a kocsiban, hogy ha bombát robbantok sem ébred fel!

A kocsitól kb. 20 méterre szaladtam be fényképekért. Kb. 5 perc volt, fizettem és jöttem is!

Hosszabb időre mondjuk nem hagynám bent!

2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egy 3 éves már le tudja tekerni az ablakot és tud szólni a papának,ha baj van. Szerintem ha a kicsi alszik és semmi gond(s te is pár perc mulva jössz) semmi gond nincs. ) Szerintem ennyi belefér...

Mikor én pici voltam,volt hogy hazaértünk a telekről és én elaludtam a kocsiban. Anyumék felhordták a cuccokat,én meg lent aludtam.Mikor végeztek felkeltettek. S mentünk fel.

2012. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, részben megnyugodtam :) Két dolog zavar még mindig: az, hogy apósomnak egyáltalán nem volt fontos bent hagyni őket, nem kellett volna magával sem vinni, mert miután kiértem vásárolgathatott volna. A másik az, bele sem merek gondolni hogy ezzel a hozzáállással még mit feltételezzek róla?? Pl Otthonról is elugrik pár percre mikor nála van a kislányom?
2012. febr. 15. 09:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért látod, felnevelte a fiát ;)

Én is bemthagyom a kocsiban míg bugrok a postára, vagy a benzinkút ön fizetek, vagy belépek a pékségbe, ha alszik, ha nem! Be van kötve a kocsiülésbe, semmi baja nem eshet. Mikor megyünk a mamihoz 1 hétre, emeleten lakunk, le kell pakolni a kocsiba! Na most a kocsiban haggyam, vagy a lakásban míg leviszem a csomag pelenkát koffereket?

2012. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Mi baja történne? Én is hagytam már ott. Pl a 4 évesem tegnap amíg levettem pénzt a bankkártyámról. Rá sem láttam, de két perc volt. Bezártam a kocsit és kész. A kicsit is hagytam már bent mikor aludt, amíg a benzinkúton fizettem, vagy beszaladtam kenyérért a kisboltab. Persze nyáron 38 fokban nem hagyom bent őket, és úgy sem hogy nyitva legyen az autó.
2012. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!