Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autóban hagynátok bezárva pár...

Autóban hagynátok bezárva pár percre alvó kisgyermekeiteket?

Figyelt kérdés

Mert én nem! Apósomnak viszont ez természetes, erre most jöttem rá. Beszaladtam ügyet intézni, addig ők kint vártak, mire kijöttem apósom újságot nézegetett a közeli üzletben, a kocsitól vagy 20-30 méterre. Azt mondta látja őket, ami érdekes mert egy üzletből nehéz lenne odalátni mi történik. Azt már eldönteni sem tudom mi a jobb hogy bezárva voltak vagy ha nyitva hagyta volna.

Nem tudom túl parázom-e, és nem is erről az egy esetről van szó, hanem a felfogásról, így fájó szívvel bízom rá bármelyik picit, pedig néha muszáj :( 3 éves és 8 hónapos kicsikről van szó.


2012. febr. 15. 08:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
Kövezzetek meg, de szerintem túlparázod a dolgot! Én tönkremehetnék itthon, ha ennyire parázós lennék, mint a válaszadók nagy többsége. Meg is mondom, miért: a lakás két részből áll, mindenért ki kell menjek az udvarra: tüzifáért, fát vágni, fürdőszobába, emeleti irodába. Ha állandóan a gyerek fenekében ülnék, soha semmit nem tudnék csinálni. És számtalanszor előfordul, hogy az udvarunkon vagy a házunk előtt a 2 évesemet bekötjük az autóba és komoly percek eltelnek, mire a picilányomat felöltöztetjük, kocsiba rakjuk, villanyt oltok, teszek a tűzre, cipőt-kabátot húzok és végre mi is be tudunk ülni a kocsiba, hogy elinduljunk bárhova. Soha semmi bajunk nem volt és igazából esélyt sem látok rá. Én nem félek Murphytől, csak a hibalehetőségeket kell számbavenni. Most mit izgulsz, ha azt mondta, látja a gyereket és különben is 20-30 méterre volt tőle! Te jó ég! Ha a te szüleid is ezt csinálták volna, arra is kiakadsz? Az is túlzás ilyesmin parázni, hogy belemegy-e egy autó vagy sem. Ennyi erővel ki se mehetnénk az utcára, mert a fejünkre eshet egy kő!
2012. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
én ott hagynám őket pár percre simán... mi baja lehet a gyereknek?
2012. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!