Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok néha, hogy...

Ti is utáljátok néha, hogy nem tu-djátok eladni a cuccaitokat normális áron? Teszveszen és vaterán nézik a legtöbben, de az meg jutalékos.

Figyelt kérdés

:( néha annyira elegem van, hogy a babám kinőtt cuccait, vagy ami rajt se volt, mert kinőtte mire kapta, ilyen 30 Ft-okért vesztegetem el, és még ezután járkáljak postára, meg fotózzak be mindent külön...és jutalékot is fizessek!

Kinek van még ettől herótja? :)


2012. febr. 18. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Anyukák, ha valakinek van 38-40-es méretű kismamaruhája, nekem kellene pár új darab. Harmadik babót várom, nem akarok sokat költeni, de szeretek változatosan öltözni.

Ja és péntekre sos kéne retro farsangi buliba valami jó kis cucc, 70-es évek stílusában kell öltözni. Ha van ilyesmitek, szívesen megnézem! :-)

2012. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, unom, vadi új rugik, body-k, nacik, nem mentek el! Inkább töröltem az aukciót, megkérdeztem a védőnőtől, kinek lenne jó a méret, és inkább ingyen odaadtam!!!


Rengeteg silány minőségű felnőtt ruhát licitálnak fel az égig, mert nagyon jók a fotók, modellek mutatják be, csak abba nem gondolnak bele, hogy majd nem mindenkin fog úgy mutatni.


Most elmesélek valamit. Volt egy nagyon jó anyagú, hibátlan, szinte új (2x volt rajtam) Mamas & Papas kismama felsőm.

Lefotóztam szépen, a kutyának nem kellett, 1 Ft-ért sem!!!!!!!


Letöltöttem a katalógusképet a netről, újra indítottam az aukciót, ki sem emeltem!! És elvitték 3000 Ft-ért!!!!!!!!!


Szóval, igen....ez van.


Csak tudod a kicsi mellett már egyre kevesebb időm van ezekkel bíbelődni, míg az elején evett-aludt, most mászik ezerrel, nem tudok annyit fotózni (mellesleg zabálja az elemet), leírást készíteni, méregetni, feltölteni....

2012. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, és mostanában már nem is látogatom ezeket az oldalakat. Szerintem felháborító, hogy a használt ruhát közel új árában akarják eladni.

Ha az ember nyitott szemmel jár kel, akkor sokszor olcsóbban megveszem újonnan a butikban, bevásárlóközpontban, ... stb helyeken a ruhát magamnak és a gyerekeknek is.

2012. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazából ez azért is lehet, mert ma már egy turiban is nagyon szép, jó minőségű dolgokat lehet kapni!

Én pl. egy angol turiban szoktam venni neki egy-két ruhát, ahol a tulajdonos tényleg ügyel arra,hogy csak kiválogatott, szinte hibátlan állapotú ruhák legyenek. És ezekhez olcsóbban hozzájutok, mintha megrendelem valahonnan,ahol postaköltséget is fizetek, és nem is tudom megfogni a ruhát, csak miután már kifizettem!

2012. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy szinte már mindegy, csak vigyék. Indulok egy árról, ha nem megy,akkor engedek és engedek. Most kelt el 2 ruhacsomagom 56-104-ig. Nagyon sok ruhával, és szép ruhákkal. 6000 FT-ért odaadtam őket postával. Ki sem számoltam, hogy mennyire jött így ki darabja. Nem akarom magam felbosszantani rajta, de elkelt és ennek örülök. Mégis kerestem rajta valamennyit. Nekem az a tapasztalatom, hogy a csomagok jobban mennek mint az egyéni rucik. Na meg azt is bele kell számolni, hogy az ember a duriba elmegy, ott látja, vaterán csak képen, duriba db.-ja 200-300 FT, vaterán plusz a posta. Szóval ezt el kell fogadni, vagy nem kell vaterán árulni.
2012. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!