Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhesseg? Vagy valami...

Lehet terhesseg? Vagy valami mas komoly problema? Szeptember 14. -en volt az utolso menszeszem.

Figyelt kérdés
es azota semmi. Mindig furan jott valtozo idoben de ez mar nagyon furcsa hogy nem jon meg. Mitol lehet ez? Lehet terhesseg? De akkor mar nagynak kene legyen a hasam nem? Szedulok gyakran meg hanyingerem van buszon meg ilyenek. Szerintetek?
2012. febr. 19. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menni orvoshoz. De már mindenképp csináltam volna terhességi tesztet. A has mérete változó mindenkinél, de magzatmozgást már érezned kellett volna. De én már bármit el tudok képzelni :)
2012. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Na hirtelen több kérdésem is támadt:

1, nem csináltál tesztet?

2, Nem voltál dokinál?

3, Mi van ha terhes vagy és nem csináltátok meg a kötelező vizsgálatokat?

4, Mi van ha valami betegség, ciszta vagy bármi más miatt nem jött meg?

5, Védekeztek valamilyen formában?


Egyszerűen nem értelek, akárhogy is számolom szeptember 14 kérlek szépen 5 hónapja volt!!! Előfordult, hogy nekem sem jött meg minden hónapban, de akkor is 2 havonta elmentem a nőgyógyászomhoz, hogy megnézzen. Aztán ez magától rendeződött.

2012. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
vdinaltam tesztet. pozitiv lett aztan voltam dokinal vitamint ajanlott azt szedem is meg mondta h majd adnak idopontot vizsgalatra.. azota is varom. De hallok fura hangokat korgasok meg minden nyiszorgo hangokat a hasamban..
2012. febr. 19. 18:10
 4/25 A kérdező kommentje:
ja es nem vedekezunk sosem mert babat szeretnenk :)
2012. febr. 19. 18:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy. Ha voltál dokinál, akkor mi a kérdés???
2012. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
MIkor voltál dokinál és akkor hány hetes voltál?
2012. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
kb ket hete.. 16 hetes
2012. febr. 19. 18:19
 8/25 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján 22 hetes terhes vagy, nem hiszem el, hogy ha voltál orvosnál, akkor nem küldött uh-ra, vérvételre, védőnőhöz a kiskönyvért, stb. Szerintem te nagyon unatkozol, és itt szórakoztatsz minket, vagy nincs gyakorlati érzéked, akkor viszont bajban vagy.
2012. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
De ha 16 hetes voltál 2 hete, akkor is egy csomó vizsgálatod hiányzik!
2012. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ang;iaban nem nagyon foglalkoznak velunk.. es akkor a doktornal is uj vagyok.. de megyek vizsgalatra a korhazba, amugy az baj ha sok vizsgalat hianyzik? attol meg egeszsegesek lehetunk nem?
2012. febr. 19. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!