Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhesseg? Vagy valami...

Lehet terhesseg? Vagy valami mas komoly problema? Szeptember 14. -en volt az utolso menszeszem.

Figyelt kérdés
es azota semmi. Mindig furan jott valtozo idoben de ez mar nagyon furcsa hogy nem jon meg. Mitol lehet ez? Lehet terhesseg? De akkor mar nagynak kene legyen a hasam nem? Szedulok gyakran meg hanyingerem van buszon meg ilyenek. Szerintetek?
2012. febr. 19. 17:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Most akkor terhes vagy, vagy nem. Ideje lenne eldönteni!
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
zerintem terhes vagy, megszunt a verzes a vegbelednel?
2012. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igen
2012. febr. 19. 21:22
 24/25 anonim ***** válasza:

az jo,

akkor megkerdezhetem miert tetted fel igy a kerdest hogy terhess lehetsz e, ha voltal mar dokinal es magad is irtad, hogy kb 16 hetes vagy??

2012. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem,szóval szeptember óta nem jött meg,elvileg pozitív a teszted,voltál dokinál,de nem tudod terhes vagy-e? ne haragudj de ezt nem értem,csinálj tesztet és menj el orvoshoz,ennyi idősen itt már túl lennél egy genetikai teszten,2 hét múlva lenne a másik,védőnőhez is mennek kéne,és ultrahangra is
2012. febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!