Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhesseg? Vagy valami...

Lehet terhesseg? Vagy valami mas komoly problema? Szeptember 14. -en volt az utolso menszeszem.

Figyelt kérdés
es azota semmi. Mindig furan jott valtozo idoben de ez mar nagyon furcsa hogy nem jon meg. Mitol lehet ez? Lehet terhesseg? De akkor mar nagynak kene legyen a hasam nem? Szedulok gyakran meg hanyingerem van buszon meg ilyenek. Szerintetek?
2012. febr. 19. 17:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak!! Unatkozol!!!
2012. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egészséges lehet! De azért a szűrővizsgálatok azért vannak, hogy időben kiderüljön, ha baj van. Hívd fel az illetéseket, és pótold mielőbb. Vitamint szedd!
2012. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

viszont ha tényleg Angliában vagy akkor valóban igaz lehet a történet, hisz azt konkrétan tudom, hogy ott annyira nem vizsgálnak ki mint itthon!!!


Viszont 50-50% , hogy betegen vagy egészségesen születik meg!!

2012. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen azt szedek... a doki folic acid-ot ajanlott
2012. febr. 19. 18:29
 15/25 anonim ***** válasza:
Na igen, csakhogy a kérdező csepegteti az információt, így max. kibarkochbázhattuk volna...:)
2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen a folsav nagyon fontos, de szedhetsz komplex terhesvitamint is. Most már többféle ásványi anyagra lesz szükségetek. Boldog babavárást! :)
2012. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
koszonom. a heten biztos hogy elmegyek vizsgalatokra az biztosabb :)
2012. febr. 19. 18:38
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem valami igy sem stimmel.A kerdesed arrol atulkodik hogy azt se tudod mi van,aztan mar pozitiv teszted is van.Erdekes.

Angliaba nincs annyi vizsgalat de (ez sem stimmel)mar reg tul kene lenned a dating scan-en.Ami a 10-12.het korul van!

2012. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
igen tudodm.. mikor a dokinal mondtam ois ezt mondta.. de azt mondta hogy nem baj de a kovetkezo vizsgalatot amilyen hamar csak lehet.. de azota se hivtak.. ezert majd egyenesen korhazba megyek.
2012. febr. 19. 19:46
 20/25 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!