Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi cukrot teszel teádba,...

Mennyi cukrot teszel teádba, amiből kisgyereked is iszik?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert kisfiam (16 hónapos) nagyon rá van kattanva a teánkra, nem szoktam neki sokat adni, most viszont nem bánom, ha iszik, mert így tudom neki beadni a C vitamin cseppet.Ételbe annyira nem szeretem beletenni,mert lehet nem eszi meg.

Szóval mi 1-1,2 literes kannába főzzük, ebbe 2-3 csapott ek cukrot teszünk.Ebből kb 2 dl-t iszik meg egy nap.

Ez soknak számít?


2012. febr. 24. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

pont ezért nem iszunk közösen teát :D


férjem koffeines teát iszik. én gyümiteát iszom, de fél literhez teszek 5 teáskanál cukrot :S

neki 1l-es kancsóba csinálom, 1 ek mézet és 1 kiskanál cukrot teszek bele, meg sok citromot.


van mikor 2 percig nem figyelek rá és az én bögrémet lopja le a pultról, nagyon ízlik neki, de szerencsére nem reklamál ;)

2,5 éves

2012. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én pici mézet teszek bele, meg pár csepp citromot. Épphogy csak legyen vmi íze.

De szerintem sincs semmi baj, ha cukorral adod. Az a 2 dl nem sok.

2012. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!