Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni depresszióból...

Szülés utáni depresszióból hogyan lábaltatok ki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Még sehogyan.Nem vagy egyedül.Hét hónapos a gyerek.:S
2009. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a munka segített. 5 hós volt a babám, mikor visszamentem dolgozni heti két éjszakát a régi munkahelyemre. Nekem nagyon jót tett!
2009. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mozgás segített, eljártam aerobikozni. Persze, ez nem biztos, mert most megint szülés utáni depresszióm van (második baba), pedig imádom a gyerekeimet... Szóval nálam ez tutira kémiai... Azért a mozgást próbáld meg, meg munkát.
2009. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, igen ez jó kérdés.

Mindenképpen próbáld lekötni valami mással a figyelmedet, amit szeretsz csinálni, esetleg egy kicsit ki is fáradsz tőle.

2009. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben sikerült kimászni belőle. :) A gyógyszerész ajánlott 2 homeopátiás gyógyszert, ami teljesen helyrerántott. Sepia officinalis 15 ch napi 1x5, Sedatif PC 3x2. Kb 1,5 hét után egyszer csak huss, eltűnt a depresszió. :)
2009. jún. 22. 10:47
 6/6 anonim válasza:
Szia és azota se jött elő mert a feleségem most ebben szenved?
2015. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!