Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm mindenből...

Az egyik barátnőm mindenből csak rózsaszínt vesz a kislányának. Az utolsó pólótól a tricikliig, a takaró, cipő, sapi, játékok, cumisüveg, minden! Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
Engem zavar, persze igazából semmi közöm hozzá. Szerintem hülyeség, és ráadásul most várja a kisfiát, az 5. hónapban van, most akkor vehet mindent újra, mert szegény kisfiú nem lehet ugye rózsaszín babakocsiban....
2012. márc. 8. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki megteheti csinálja, közöm nem sok van hozzá.

Bár én eleinte semlegeseket vettem, ami majd, ha a következő fiú lesz neki is jó legyen. De amikor megszületett, kapott csajos dolgokat, nyilván babákat és lányos játékokat, hiszen nem kisfiú. Ha a következő kisfiú lesz akkor ő fiús dolgokat fog kapni. Persze vannak olyan játékok, ruhák stb. amik mindkét nemnek jók. Majd eladja és vesz fiúknak való cuccokat.

2012. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy 18 hós lányom és egy 5 hónapos fiam ,a lányomnak szinte minden rózsaszín a picinek kék.Annyi hogy míg tél van vagyis hidegebb még a rózsaszín babakocsit használom ,május körül veszek egy babakocsit ami unisex.Most itt nem arról van szó hogy megteheti vagy nem hiszen ruhát kell neki venni és ha már megveszi miért ne vegyen rózsaszínt?Mire megszületik a kicsi fiú ugyse fogja tudni ráadni mert még nagyok lesznek rá sőt eladja a rózsaszín kinőtteket és vesz belőle a kicsinek kéket vagy a lánynak megint rózsaszínt.Ne haragudj de sztem se semmi közöd hozzá én imádom a lányomon amikor tiszta rózsaszínben van ugyanis kifejezetten jól áll neki mert szép kis világos kreolos bőre van fekete szeme és gyönyörű fekete göndör haja.Majd ha oviba jár akkor majd nem lesz tuti csak rózsaszínbe öltöztetve de addig kiélem magam amig kicsi mert annyira édesek a kis habos babos csilli-villi rózsaszín ruhácskákba.Ja és le lehet pontozni de én a hirdetési oldalakról és Hádából öltöztetem őket és gyönyörű jó minőségi ruhákban.És megsem terheli a pénztárcámat sőt nem jön minden második gyerek velem szemben ugyanabban a ruhában.Most én is télen apicit felváltva hol kenguruba hol a rózsaszín babkocsiban toltam.Na és akkor?Nem a babakocsit kell nézni hanem hogy van mibe tolni meg tiszta ápolt legyen az a gyerek!!!
2012. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első babánk fiú lett.

Megtehettem volna, hogy mindenből uniszexet veszek, de én neki vásároltam, és nem egy majdani gyereknek.

Amúgy meg csak a szín a lényeg, én sem vagyok kék párti, de a kisfiam ruhái fiúsak. A szabásán, a mintáján is látszik, hogy fiúruha, hiába fehér, mert mondjuk van rajta egy traktor.

A második baba lány lett. Neki próbáltam kevés rózsaszínt venni,de az a helyzet, hogy a lányruhák 80%-a rózsaszín. De itt is, lehet hogy fehér a body, de mondjuk húzott az ujja.

Egyébként legfőképpen azt nem értem, hogy ez miért zavar téged?

2012. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azért, mert az én küszöbömet fogja rágni a kisfiam cuccaiért, mert hát az anyagi helyzetük nem enged meg sok mindent, még az is kérdés, hogy lesz e hol lakni, mire jön a gyerek. amúgy meg nem érdekel, én is vagányan, pasisan öltöztetem a fiamat, ami unisex az a sima fehér rugik és bodyk még mikor hordtuk. én meg bizományiba járok, meg az Aldiból, Lidlből, és a C&A-ból öltöztetem a kicsit. de én megtehetem, hogy pasis legyen. és remélem, hogy minél előbb megfogan a kistesó, és ha lány lesz, akkor majd kap rózsaszínt is, de a kisfiam lila, zöld, sárga, fehér egyszínű cuccait bizony simán ráadom majd. sőt, itthonra még a traktoros kék cuccokat is.
2012. márc. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!