Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek az egész influenza-sze...

Akiknek az egész influenza-szezonban terhesek lesznek még, mit tesztek az influenza ellen? Nem féltek tőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok a 38-hétben... volt aki tanácsolta, hogy oltassak és volt aki nem. Az én döntésemet nem befolyásolta senki, nem és kész. Sok zöldség és gyümölcs...nem félek eddig ez mindig hatásos volt (:
2011. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én májusban fogok szülni, és nem aggódok, ez a tavalyi évben volt előszőr ez a nagy felhajtás az influenza körül. Amikor a lámnyommal voltam terhes, akkor szóba sem került az oltás, és ez az egész rémálom e téma körül.

Amúgy tavaly jnuárban beoltattam magam.

2011. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én beoltattam magam. Tavaly is megkaptam az oltást, idén is. Semmi bajom nem lett tőle.
2011. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vitamint szedek
2011. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beteg voltam szerencsére láz nélkül.

Kb. 2 hete megkaptam a kismamáknak is adható (nem élő vírusú)kombinált védőoltást.

Amíg beteg voltam, homeopátiás gyógyszerrel próbáltam erősíteni az immunrendszeremet.

Ezt huzamos ideig lehet alkalmazni, nem csak betegség idején.

2011. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Várok még véleményeket.
2011. jan. 4. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok,nem oltatok,mert soha életemben nem oltattam,amúgysem hiszek ebben az egészsben.Sajnos sima iunfulenzában is meg lehet halni.
2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én gyermek orvos mellett vagyok asszisztens, 33 hetes vagyok ,még mindíg dolgozom, a betegforgalom napi 90-120 fő.Nem aggódom egyáltalán és nem is oltatom be magam, itthon még két kis gyermekem van akik állandóan betegek, közösségbe járnak. Nem jellemző,hogy elkapom, pedig az arcomba köhögnek nap mit nap. A rendelőben a sok beteg között meg szinte elveszek. Ha át kell esnem rajta, hát rajta!
2011. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Én beoltattam Magam a férjem is. 34 hetes vagyok. a 30.hétig hezitáltam, mit csináljak, de végül nem mertem kockáztatni.

A köv. linken utána olvashatsz, a mai hírek arról szóltak hogy egy 3 éves gyerek halt meg Németországban, Czeizel szerint feltétlenül oltatni kell!:


[link]


[link]


Üdv:

2011. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem már 5 hónapos a lányom, de tavaly ilyenkor már 3 hetes voltam.(koraszülésem lett). szóval nem oltattam magamat, nagy gyümölcs evő sem vagyok. ám mivel dolgoztam és két busszal jártam, így vettem dobozos kézfertőtlenítő kendőt és ha leszálltam a buszokról,vagy éppen olyan helyen jártam ahol sokan megfordulnak, mindig megtörötlem a kezemet. amíg nem néztek őrültnek addig kesztyűt hordtam a buszokon. ha valaki náthás volt (kollega, családtag) igyekeztem elkerülni őt.
2011. jan. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!