Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik nevet adnátok legszívesebben születendő gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés

Nem sok név szerepel a listánkon. Valójában azért kérdezem, mert édesanyám azt mondta a választott nevekről, hogy jól kicseszünk szegény gyerekkel, ha az alábbi nevek egyikét adjuk neki.


A nevek: Aisa, Borbála, Édua, Hanga


Nekünk ebből a legjobban az Aisa tetszik, mert különleges és ritka. Tuti, hogy kislányunk lesz, még van időnk a szülésig, de már nézzük a neveket és őszintén szólva egyik sem nyerte el annyira a tetszésünket, csak ezek, legalábbis eddig.


Ti hogyan választottatok nevet gyermekeiteknek?



2012. márc. 19. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Borbála v Hanga, a másik kettő nem tetszik.Egyébként meg nem mindegy a vezetéknév...Mert hiába tetszik nekem a Bori,olyan vezetéknevünk van,amivel nagyon hülyén hangzik..
2012. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Aisa,vagy Édua.


Nekünk már a baba tervezés előtt meg volt mi lesz a gyerkőcünk neve.:) Az egyiket be is tartottuk,így a kislányunk Petra .Igaz mire megszületett elég tucat név lett(2008)A kistesó nevét nem tartottuk be,a terv Bence volt,de a lánykánknak a Balázs név jobban tetszett,így ezt a nevet kapja. :) 28hkm

2012. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
35%

bocsi de nekem egyik se tetszik :(

de abban igazad van hogy különleges nevet kell neki adni, hátha különleges tettekre hívatott vagy sztár lesz :D

2012. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Látom a két véglet közül sikerült választanunk.

Borbála vagy Hanga, Édua vagy Aisa.


Én is 28 hetes terhes vagyok amúgy. :)

2012. márc. 19. 21:21
 5/33 anonim ***** válasza:
51%

ma 21:19

nem lesznek jobban sztárok attól mer "hülye" nevük van.. esetleg ha a gyermekéveit azzal akarod tönkretenni hogy végig gúnyolják mert a szülei nem tudtak 1 rendes nevet adni neki (Borbála talán még kivétel) akkor gyerünk:D

2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
A Borbála kivételével egyik sem tetszik, a többi borzalmas.
2012. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Borbála vagy Hanga. A többi nekem se tetszik.
2012. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Már szülés előtt megvolt a név.Igazából 3 név volt listás fiúban és lányban is.Mikor kiderült,hogy csajszi lesz a 3 névből iszonyat nehéz volt választani.

Most egy kisfiú a pocaklakóm,a Dávid és a Tamás név tetszik.Véglegesítve még nincs.

2,5 éves csajszi anyuja+33hkm

2012. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat, azt kihagytam,hogy nekem az Aisa név tetszik a legjobban.

8.voltam

2012. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgass senkire a Te gyereked Te adj neki nevet.Az anyukád se kérdezett meg Téged hogy kicseszik-e veled vagy sem.Ezt kaptad.Én személy szerint úgy vagyok vele,hogy a szüleim szeretettel adták,és szívesen viselem a nevemet.Csúfolni pedig ha akarják bármilyen nevet lehet.Én is ritka nevet adtam a lányomnak és a fiamnak,nem érte őket semmi ezért,a nagylányomat a vezeték neve miatt csúfolták,pedig az nem különleges,gyakori név.Én a szívemre hallgattam és a párommal együtt választottuk,nagyon illenek rájuk a neveik,nem is tudnám másnak elképzelni.

Végül nekem egyik név se tetszik,de az Aisa leginkább nem,a döntés a Tiétek.

2012. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!