Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan kihül így a kapcsolat?

Lassan kihül így a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Férjem társasági ember,külföldön dolgozik,semmibe nézik,hétvégente van itthon,7 hetes a babánk,imádja őt,fürdeti stb,de mivel egész héten 3an laknak együtt évek óta,eljárni nem tud,csak a meló van,itthon érzi,hogy ér valamit,ha társaságban van.régen együtt jártunk kocsmázni,bulizni,de én mióta terhes lettem,nem járok,ő azóta is.megértem,hogy kell neki,hogy emberek közt legyen,de arról szól a hétvége,hogy napközben intézi a dolgait,a babával van,este meg kocsmázik(mert akkor mi úgyis alszunk,nincs rá szükség).úgy érzem teljesen elhidegültem tőle,az én rovásomra lazít,már ott tartok,hogy menjen,mit bánom én,legalább addig sem idegesít...régen mindig együtt szórakoztunk,mert úgy érezte jól magát,úgy látom ez már nincs így...nagyon kiábrándultam :(

ja,és még nem szexeltünk,hiába utalgatok,már rosszul vagyok,mert tálcán kínálom magam,mégsem kellek...

azt mondja,nem csalna meg,nem akarja feladni,amit felépítettünk...


2012. márc. 21. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyira nem tudod bízni a babát hogy elmennél te is? Babysitter 2-3 órára? Valahogy próbáld meg megoldani, mert így tényleg oda lesz a kapcsolat! Megeteted mielőtt elindultok, és 3-4 órát kibír a baba nélküled! Ha csak minden 2. Hétvégén mennél el, az is kikapcsolódás lenne neked is!
2012. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia..

Igy gyorsan fog kihűlni...

Ne csak utalgass,hogy szeretnél vele szeretkezni,hanem konkrétan szervezd meg a dolgot...baba lefekszik...te szedd rendbe magad és csábitsd el..csak a kezdet nehéz!

Gyanitom,hogy nála most az van,hogy feleslegesnek érzi magát,mint férfi..mert ugye,mint apa...teljesit,de te elvagy a babával foglalva stb.

Bókolj neki,hogy mennyire hiányoznak vele azok a régi önfeledt szeretkezések stb..kivánod őt légy egy kicsit csábitó.

Ne is mond,tudom,hogy pici baba mellett az ember mennyire bir csábitó lenni..de akkor is kell mert csak igy lehet őket otthon tartani.

Mostmár jön a jó idő,és közös programok is jobban kivitelzhetők akár a babával,vagy ha van nagyi,vagy segitség a baba nélkül.

Nem szabad beletörődni,ha fontos és szereted a párodat!

Sok sikert Nektek!

2012. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utalgatás? folyamatosan mászok rá,meg kelletem magam,épp ez a baj,hogy már azt érzem,tálcán dobom magam,mégsem kellek...
2012. márc. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!