Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vállalnál gyereket...

Mikor vállalnál gyereket legkorábban? (2 éves és egy 9 hónapos mellé)?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2012. márc. 23. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
És mit gondolnál arról aki ilyen korkülönbség mellett vállalbe 3. gyereket?
2012. márc. 23. 14:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 5 év.

Nem gondolok semmit,szomszodom 3 év alatt 3 gyereket szült a már meglévő 6 mellé,iszonyúan jól csinálja,de neki van segítsége főzés ügyben.

2012. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam, az első két szülésem között másfél év, a második és harmadik között két év telt el.


Nekem ez abszolút tudatos volt, mert egyrészt szerettem volna letudni egyben a gyerekezést, hogy utána ne kelljen még egyszer megszakítanom a karrieremet gyes miatt, másrészt nekem így jobban tetszik, hogy egyszerre nőnek fel, később ez nagyon hasznos lesz, nem lesz pl. olyan, hogy vinnénk a nagyot (csak egy példát mondok) Disneylandbe, de a kicsinek még nem való.


Mondjuk én nagyon pörgős, energikus anyuka vagyok, segítségem is van, és nem áldozom fel magam az anyaság oltárán.

2012. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!