Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Ti milyen...

Kedves Anyukák! Ti milyen gyakran jártok el napközben/este szórakozni a gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

Ezek milyen jellegű szórakozások (torna, kávézó, mozi, színház stb.)?

Mennyi idős(ek) a gyereke(i)tek?


Köszi a válaszaitokat!



2012. márc. 27. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom három és fél éves, a fiam 20 hónapos, 18 hósan abbahagyta a szopizást, azóta néha el tudunk menni a férjemmel kettesben este is valahová, anyukám vigyáz olyankor a gyerekekre. Nem történik meg túl gyakran, de úgy havonta egyszer eljutunk valahová - céges rendezvényen voltunk a férjem cégénél, meg egy farsangi bálban, amit a lányom ovija szervezett.

Igyekszünk kihasználni a lehetőséget, nem sokáig fog menni ez úgysem, hiszen júniusra várjuk a harmadik babót. :-)

2012. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A kislányom 13 hónapos, nekem még nem sikerült elmennem sehová mellőle. Kb. hathetente eljutok fodrászhoz festetni és kész. Érdekes, nem is igénylem annyira, mint anno a fiam mellől. Mellőle már háromhónapos korában egész éjszakára elmentünk szilveszterezni és rendszeresen jártunk moziba, buliba is az apjával (anyósom vigyázott rá).
2012. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

15 hónaposak az ikreim, egyszer voltam nélkülük szórakozni, a bátyám esküvőjén. Összesen 5-6 órára mentem el.


Egyéb szórakozás a napközben lopott pár perc, amikor lerogyok egyet a számítógép elé, mint most is. :)

Esténként, ha már alszanak, néha filmet nézünk a férjemmel, vagy társasjátékozunk, de a közös vacsora és beszélgetés is ki tud kapcsolni. Ennyi.

2012. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3,5éves lesz a nagy, 13hós a kicsi és még SOHA nem tudtunk/tudtam elmenni sehova. Nincsenek a gyerekeinkre kíváncsi nagyszülők.
2012. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
3 éves a lányom, nekem a szórakozás ha nélküle megyek bevásárolni mondjuk havonta 1x :) De mostanában barátnőm is apára bízza a kisfiát, én is apának hagyom kislányunkat és másfél órára elmegyünk cukrászdába sütizni. Ez mondjuk 1-2 havonta 1 alkalom.
2012. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

4 éves fiam van. Már kisebb korában is az volt a rendszer, hogy havonta egy este elmegyek valahova szórakozni (hozzáteszem, csak hogy ne legyen félreértés, egyedül nevelem, ezért nem többes számban írtam). Általában a baráti társasággal járunk koncertre vagy csak beülni valahova este egy-két sör mellé beszélgetni.

Színházban sajnos már ezer éve nem voltam, pedig nagyon szeretem a színházat, csak elég drága mulatság :S

A kisfiam ilyenkor a nagyihoz szokott menni, és rettentően élvezi a dolgot :)

2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Volt kolléganőkkel egy-két havonta egy alkalom, pizzéria. Barátnőm mióta másik városban dolgozik szinte semmi A párommal ha jó idő van ritkán motorozni is megyünk, kávé, üdítő....ennyi.....

Egy évben egyszer Pesti barátnőhöz két napra. Pálinka, vörösbor,....stb..!

Picim most 2 éves. Először 8 hónaposan mentem el apával egy napra kikapcsolódni.

Egyébként mióta lejárt a GYED-em, és GYES-en vagyok, leépülőben mindenféle szórakozás...... amire eddig jutott, arra már nem ....

Talán szórakozás marad, hogy három havonta el tudok menni fodrászhoz gyerek nélkül:):):) De ha kikapcsolódáshoz sorolható, a gyerek a maminál hétvégére verzió......az havonta egy-két hétvége...ez többett jelent mindennél..:):)

2012. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy 4 éves, a kicsi 2 éves.

4,5 éve vagyok itthon, ez idő alatt egyszer sem jutottam el szórakozni, kikapcsolódni. Hiába mennénk a férjemmel moziba (10 év alatt 1szer voltunk), a nagyi kijelentette, hogy ő bizony nem vigyáz a gyerekekre, mert nem tudja, mit adjon nekik enni és nem tudja őket megfürdetni sem...


Az én szórakozásom az, ha az egész család elmegy 1 hónapban 1szer nagybevásárolni.

2012. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sehova nem járok,pedig már rám férne,15 éve itthon vagyok gyesen.A legnagyobb 14 éves a legkisebb 2.

Már eléggé nehezen bírom itthon.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kb havonta egyszer, ilyenkor a párom vigyáz a kicsire, ők szeretik ezeket a fiús napokat/estéket :D. Ha viszont kettesben megyünk el, akkor a nagyszülők vigyáznak a babára, de ilyen még csak egyszer volt. Most tervezzük a következőt.
2012. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!