Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar hazajönni az...

Miért nem akar hazajönni az ovodából? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
2 napja jár oviba és nagyon szereti.Az óvónő szerint semmi gond vele,jó kislány. Amikor megyek érte az udvaron vannak és odajön megölelni de aztán szalad vissza,nem akar hazajönni. Ma is mérgébe kirohant az ovikapun.Pedig eddig itthon semmi gond nem volt vele,most meg alig akar nekem szót fogadni és olyan mogorva is lett.Hogy vegyem rá,hogy ha indulunk haza akkor jöjjön? Eddig mindíg szófogadó volt.
2012. márc. 28. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj érte később.

Biztos valami jót játszottak és te éppen kiszakítod onnan. Hagyd, had legyen ott a gyerekekkel.

Ha később fogsz érte menni akkor lesz bőven ideje kijátszani magát.

2012. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

jól érzi magát a gyerek a többi gyerek közt:)

lehet hogy azért nem fogad szót mert ott olyanokat engednek nekik amiket te nem engednél meg... esetleg mondjad neki ha haza jössz akkor kapsz egy csokit,vagy egy kekszet,ilyesmit.. nem a legjobb de jobb mint a semmi..

2012. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne vesztegesse meg, ne szoktassa rá ilyesmire, hogy ezért, meg azért tegyen meg valamit.


Esetleg beszéljétek meg reggel, hogy ha mész érte (amúgy mindig azonos időben?), egy picit még játszhat, de aztán jönnie kell.

2012. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnaptól fél 12-ig maradhat.Hétfőtől pedig majd ebéd után hozom el úgy fél 1 fele.Lehet akkor könnyebb lesz hisz tényleg nem a játékot kell ott hagynia.
2012. márc. 28. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit rossz,hogy 3 évig velem volt most meg nem akar velem hazajönni.De amúgy boldog vagyok,hogy ilyen könnyen beszokott.
2012. márc. 28. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Tudom milyen nehéz ilyenkor, furcsa az anyai szívnek hogy már nem csak és kizárólag mi vagyunk neki. De ez a normális.

És hidd el majd idővel el tudod fogadni.

Most újdonság neki az egész, vannak barátok, játszópajtások, sok új játék ez persze hogy érdekli. És igen, örülni kell neki hogy nem inkább végigüvölti utánad az ott töltött időt.


Az én 11 éves lányom meglát a suliban, lenyom egy puszit szia anya és futás tovább. Ha valamilyen suliprogram van akkor meg azt se tudom épp merre vihognak a barátnőivel mert olyan szemfényvesztők. Mindig időpontot kell vele egyeztetnem hogy hánykor találkozunk az aulában :-)

Hidd el nekem se volt könnyű, de hát lassacskán önállósodik.

2012. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,értem én.Nekik jó,nekünk meg már nem annyira.Néha olyan jó lenne legalább 1 órára nélküle,amikor meg nincs velem majd megesz a fene.Úgy hiányzik.De ez az élet rendje.
2012. márc. 28. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A probléma megoldódott.Hosszasan elbeszélgettem vele és úgy tűnik megértette,mert már ügyesen jön haza.
2012. márc. 31. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!