Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz elött ällok és...

Abortusz elött ällok és nagyon félek, hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
van egy mäsfél éves kisfiunk,öt terveztük!volt egy balesetünk az ägyban a pärommal kb mäsfél 2 honapja..menszi elött 2 nappal voltunk együtt,és sajnos belémélvezett,éS én hülye pont aznap elfeljtettem bevenni a gyogyszeremet:(.akkor 2 napra rä a menszi megis jött..mäsik honapban kesett 2 hetet,megjött..majd most megsem jött..vettem tesztet kb 1 hoanpja az negativ lett.a mostani pozitiv.most megyek dokihoz de csak julius 1.-éRe tudott idöpontot adni,nem tervezett volt a kicsi,és ez biztos terhesség,és mire a dokihoz eljutok kileszünk lassan futva az idöböl,de elvetetjük mindenképpen:(.olyan szomoru vagyok,mert hülyék voltunk,és nem szeretnénk mégegy babät jelenleg:(.félek az abortusztol,és gyilkosnak érzem magam ha ezt teszem:(.segitsetek kérlek,minden tanäcsot szivesen fogadok.köszönöm!
2009. jún. 16. 23:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Mi két évig nem védekeztünk és nem lettem terhes. Aztán amikor összeköltöztünk, akkor egyből. Mindketten meglepődtünk és bár én nagyon szerettem volna, a párom pont akkor vesztette el a munkáját, így elvetettük. Nagyon nehéz döntés volt, főleg nekem, mert hát ugye bennem volt, én jobban kötődtem hozzá. Minden egyes alkalommal zokogtam a dokinál, mikor bementünk a kórházba, akkor is. Ráadásul olyan dokim van, aki utálja sz abortuszt és hát nem a szíve csücskei az "ilyen" emberek, de látta, hogy nagyon ki vayok borulva és a végén még ő vígasztalt. Nagyon megviselt lelkileg, mert ugye én nagyon szerettem volna, csak hát nem mindig a szív dönt. Utáltam magam utána, hetekig csak bőgtem. Rá egy évre terhes lettem, őt meg szerettük volna tartani. De nem tudtam neki örülni, mert folyton az járt a felyemben, hogy ő megszülethet a testvérének meg meg kellett halnia. Nem őt akartam, hanem az elvesztett germekem. Kellett néhány hét mire feldolgoztam, hogy nem az első gyerekem születik majd meg. Mire sikerült, addigra elvetéltem. gondolhatod mit éreztem, amikor a doki közölte velem, hogy meghalt a babám. Magamat okolom az ő haláláért is, mert úgy érzem nem szerettem eléggé. Remélem egyszer majd sikerül megint teherbe esnem és végre születhet majd egészséges babám.
2009. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
úristen... bocs fejemben:-)
2009. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Én nem akarlak befolyásolni téged. De nagyon jól rágjátok át ezt a témát, vegyétek át azt, h ha megszületne, lenne e helye, meglenne e mindene, tudnátok e gondját viselni, anyagiak engedik e. Ha igen, akkor már csak rajtatok múlik, h szeretnétek e a tesókát. Ha mégis nemet mondtok rá, hát akkor ugye sajnos nincs más választás. Vagyis van, de gondolom nem lenne szíved otthagyni őt a kórházban. Én kislányom is másfél éves és 5 hónapos terhes vagyok, az apa meg nincs velünk 1 hónapja. De erős vagyok és tudom, h minden rendbe jön. Tehát ha megszületik, és szeretitek egymást a pároddal, akkor hidd el minden megfogtok tudni oldani. És ha meglátod a babádat nem fogod megbánni, h megszülted. Bár ez a te döntésed én nem szólhatok bele. Csak tanácsot adtam, mint kívülálló ismeretlen. Sok erőt, kitartást kívánok és remélem, h jól döntesz.
2009. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Szia, ha mar ugy erzed, hogy nem szulheted meg, mert nem akarod, akkor sokkal jobb hogy nem fog megszuletni. Szerintem egy nem kivant babanak felesleges megszuletnie.

De nem ertem, hogy most akkor mennyi idos terhes vagy? Nem fogsz kifutni az idobol? Julius 1-re adott idopontot a doki az abortuszra, vagy csak beszelni fog veled? Nem lesz tul keso mar?

Meg addig van 2 heted, nem tudnal elobb elmenni? Ha kicsuszol az idobol akkor nem fogjak mar elvenni!!!

2009. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Én csak annyit tudok mondani,hogy ő hozzáto akar megszületni és ne vetesd el.Nézz rá a gyermekedre és gondold azt még egy ilyen aranyos picid lenne.SOHA NEM LESZ MEGFELELŐ ALKALOM,mindíg van vmi de ettől nem veteti el az ember 20 gyereket.Én azt tudom tanácsolni NE TEDD!!
2009. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Ne te félj az abortusztól fél helyetted is a pici baba eléggé.Nézz végig egy abortuszt és akkor lesz lelkiismeret furdalásod,hogy a te gyermekedet kaparják ki belőled halva,darabokba.Az elsőnek üzenem megérdemli ami vele történt.9 hó míg megszületik egy baba de állást bármikor talál a párod.Ja bocs ha 20 hetesen veszíti el az állását akkor is megcsináltattad volna csak sóoldatossal?BETEG vagy első és kívánom soha ne legyen gyermeked.
2009. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Sajnos nekem is volt egy... a mai napig bánom! Ha ránézek gyönyörű kisfiamra, sokszor úgy érzem, nem érdemlem meg őt! Sosem fogom magamnak megbocsájtani... de ha mégis az abortuszt választod, maga a műtét nem vészes fizikailag, de lelkileg...én már felébredve az altatásból bőgtem....
2009. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
08:39-es! Picit durva amit írtál nem gondolod? Ki vagy Te, hogy így ítélkezel, pláne ilyeneket kívánni egy másik embernek... Kérdező: Ha egy mód van rá, tartsd meg a picit!
2009. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Nikcsi ***** válasza:
87%

Nagyon durva, amit az egyik "kedves" valaszolo irt...:(

Biztos most buszke vagy magadra, hogy megmondtad itt a frankot mindenkire...pfff...

Azt hiszed ettol te jobb anya vagy vagy leszel? Te se vagy kulonb senkinel, sot nekem ez rosszabb hogy valaki ilyen gonosz tud lenni. Gyonyoru peldakep vagy/leszel gyerekednek ilyen rosszindulattal.

Bocsi az offert, de ugy elegem van mar az ilyen szentfazekakbol, tokeletes anyukakbol akik ok nelkul ismeretlenul fikaznak itt masokat.


Kerdezonek: ha teheted, szerintem is tartsd meg. Nekem most 7 honapos a fiam es uton van a kisteso. Igaz mi terveztuk, de nekunk se lesz konnyu. Kulfoldon elunk, segitsegem nincs es az anyagi helyzetunk se huuu de vmi pompas, de arra eleg hogy a gyerkocoknek mindene meglegyen. Ha viszont megis az abortusz mellett dontesz, akkor azt minel elobb tedd meg, szerintem ne varj vele, mert sokkal rosszabb lesz kesobb.

Minden jot!

2009. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat!nem tudom mit tegyek,tejesen összevagyok kavarodva:(.igazäbol a huzoerö hogy ne akarjuk az a pärom.de valahol énis,de egyre jobban éRzem hogy nem lenne szivem elvetetni,nem tudom mit tegyek!:(.félek igen nehogy kifussak az idöböl,de elöbb nem adott idöpontot,és mäshol is utänajärtam és mindenhol kb 2 heten belül tudtak volna!!:(.miis külföldön lakunk,és jelenleg mivel itthon vagyok a picivel,a pärombol élünk.nem élünk rosszul,de nem is hüüü de jol.a pörommal a kapcsolatom ingadozik,és félek ha megtartanäm,és egyedül kéne 2-öt felnevelnem ha pl különmegyünk,félek nem birnäm.:(.imädom a fiamat,nagyon is,és probäljuk jol nevelni(habär tul engedékenyek vagyunk sokszor),félnék attol a felelösségtöl ha még egy kis babäm is lenne,és akkor lenne a kisfiam 2 és fél éves,nem tudom birnäm e:(.
2009. jún. 17. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!