Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz elött ällok és...

Abortusz elött ällok és nagyon félek, hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
van egy mäsfél éves kisfiunk,öt terveztük!volt egy balesetünk az ägyban a pärommal kb mäsfél 2 honapja..menszi elött 2 nappal voltunk együtt,és sajnos belémélvezett,éS én hülye pont aznap elfeljtettem bevenni a gyogyszeremet:(.akkor 2 napra rä a menszi megis jött..mäsik honapban kesett 2 hetet,megjött..majd most megsem jött..vettem tesztet kb 1 hoanpja az negativ lett.a mostani pozitiv.most megyek dokihoz de csak julius 1.-éRe tudott idöpontot adni,nem tervezett volt a kicsi,és ez biztos terhesség,és mire a dokihoz eljutok kileszünk lassan futva az idöböl,de elvetetjük mindenképpen:(.olyan szomoru vagyok,mert hülyék voltunk,és nem szeretnénk mégegy babät jelenleg:(.félek az abortusztol,és gyilkosnak érzem magam ha ezt teszem:(.segitsetek kérlek,minden tanäcsot szivesen fogadok.köszönöm!
2009. jún. 16. 23:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem miért nem rakják át az abortuszos kérdéseket a családi kapcsolatokba vagy az egészségbe. Gyermeket sem vállalnak nemhogy nevelnek. Felesleges itt szítani az indulatokat, akár hiszed, akár nem sokaknak egy ilyen kérdés akár a napját is tönkre bírja vágni. Még nekem is, pedig van gyerekem, nem is évek óta vágyom rá. Ez nem írigység, kérlek, ez inkább tehetetlen düh.

Egyébként meg nem értem, aki felháborodik, hogy ne ítálkezzünk. Mágis mit várt a kedves kérdező. Ha nem akarja, hogy ítélkezzünk ne tegye fel a kérdést ITT. A gyermekvállalás, nevelésben.

Tanácsot nem lehet adni szerintem, mit tudunk tanácsolni??? Ahol már van egy gyerek és nem élnek olyan rosszul elfér mégegy. Szerntem. Habár ha te magad sem akarod felesleges köröket futsz itt /is/. Mielőbb vetesd el. Lehetőleg a szívműködés elindulása előtt. Láttál már te 12 hetes babát ultrahangon???????

2009. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

8.39-nek! TE egy ELMEBETEG ÁLLAT vagy!!!!

Hogy mersz ilyet ide írni???

Téged súlyosan kezelni kéne és a társadalomtól távol tartani!

Szégyelld magad,te szívtelen mocskos ....!!!

2009. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
14:36! Hova írja a kérdést? És igenis senki ne ítélkezzen, nincs joga hozzá! Énj nem tudom, mit képzelnek magukról egyes emberek... azért mert te anya vagy, még nem biztos, hogy jó ember is!!! Az a 08:39-es pedig tényleg egy barom... Kérdező: Jól gondold át, ennyi a tanácsom, mert visszafordítani nem lehet... De nekem az a véleményem, hogy pl. csomó cigány szüli a gyereket, de szereti? Foglalkozik vele? Boldog az a gyerek? És majd az a gyerek milyen szülő lesz?
2009. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a välaszokat!kérek szépen mindenkit hogy ne essetek egymäsnak,föleg ne az én problémäm miatt!

igazad van hogy a cigänyok stb..én azt tudom hogy nem vagyok cigäny:),és a lehetö legjobb modon probälom nevelni a kisfiamat,és ö a mindenem:).csak szomoruvä tesz ez az egész...:(.valoszinü elvetetem,lehet mäs leszol ezéRt,éS megvet,én jobbnak lätom igy,mégha nehéz is lesz:(:(:(:(:(.1.-én megyek orvoshoz,utäna beirok idemindenképpen,hätha valakit érdekelnek a fejlemények.annak meg aki beirta hogy igazsägtalan az élet..mäs mit megnem adna hogy gyereke szülessen stb..az élet sosem igazsägtalan,de sokszor annak érezzük.éS attol mert neked vagy méG sok nönek nem lehet gyereke,tényleg nagyon szomoru,hiszen a baba a legjobb dolog az ember életében.de ne feledd,hogy nem szabad irigynek lenned mäsra csak azéRt mert van gyereke és neked nem lehet,vagy jelen älläsban még nem jött össze.és nem szabad szerintem engem sem és mäs anyäkat vädolni ha az mellett döntenek hogy bizonyos okbol elvetetik a kicsit,hiszen annak valoban megvan az oka!és jobb elvetetni minthogy bärmiben is hiänyt szenvedne stb:(.

2009. jún. 17. 22:21
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
15.00 nem vagyok betegebb mint Te!!!Igenis abortusz ellenes vagyok EZ A VÉLEMÉNYEM!!Ha tetszik-tetszik ha nem-nem ez van.Ja neked bizti volt már egynéhágy kaparásod azért kapálózol annyira mi?Beteg vagy te kezeltesd magad vagyis pszihológushoz menj az tud neked segíteni!!HA HA HA
2009. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
a szerkeszök mindig ätolvassäk a kitett kéRdéseket,illetve a välaszokat is.éRdekelne engem,ha valaki ilyen gusztustalan modon irés välaszol ami tényleg sértömiört nem kerül törlésre az illetö az oldalrol?ha nem reagälnak erre,azt hiszem érdemes lesz irni levelet nekik..borzaszto.
2009. jún. 18. 11:52
 27/28 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Ne Öld meg a babádat kérlek!Tudom a te döntésed,de én is csak azt tudom írni mint azt már elöttem írta valaki,a babád,érezni fogja,menekülni fog az elöl,hogy az orvos probálja megölni

be linkelek ide egy videót

ne ijedj meg nem mutatják az abortuszt,csak azt amit éppen a pici baba gondol!

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

2009. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
pont tegnap lättam ezt a vidit,utänaolvastam abortusznak is,mit kell tudni rola,hogy zajlik,baba mit éRez stb stb.lehet nem is lenne szivem elvetetni:(.de tényleg.nem tudnék ilyen fäjdalmat okozni neki csak azert mert én hülye voltam:(.
2009. jún. 19. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!