Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz elött ällok és...

Abortusz elött ällok és nagyon félek, hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
van egy mäsfél éves kisfiunk,öt terveztük!volt egy balesetünk az ägyban a pärommal kb mäsfél 2 honapja..menszi elött 2 nappal voltunk együtt,és sajnos belémélvezett,éS én hülye pont aznap elfeljtettem bevenni a gyogyszeremet:(.akkor 2 napra rä a menszi megis jött..mäsik honapban kesett 2 hetet,megjött..majd most megsem jött..vettem tesztet kb 1 hoanpja az negativ lett.a mostani pozitiv.most megyek dokihoz de csak julius 1.-éRe tudott idöpontot adni,nem tervezett volt a kicsi,és ez biztos terhesség,és mire a dokihoz eljutok kileszünk lassan futva az idöböl,de elvetetjük mindenképpen:(.olyan szomoru vagyok,mert hülyék voltunk,és nem szeretnénk mégegy babät jelenleg:(.félek az abortusztol,és gyilkosnak érzem magam ha ezt teszem:(.segitsetek kérlek,minden tanäcsot szivesen fogadok.köszönöm!
2009. jún. 16. 23:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%

Ha a ferjed nem is akarja a babat es a kapcsolatod is ingadozik vele akkor hogya merned megszulni? Es ha otthagy a ferjed egyedul a kicsivel es az ujszulott babaval kulfoldon, segitseg nelkul?????

En tuti nem szulnem meg, nem akarnek tonkremenni egyedulallo anyakent ket kicsivel.

2009. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%
milyen kegyetlen az élet! más meg bármit megtenne, hogy végre gyereke születhessen...
2009. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
TUDOD, MI 6 ÉVE VÁRUNK A BABÁRA. GYILKOSSÁGNAK TARTOM AZ ABORTUSZT. NEKEM MIÉRT NEM LEHET, MÁS MEG GYILKOLJA A GYEREKEIT.
2009. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

szia! nagyon nehéz helyzetben vagy és igazán senki sem tud tanácsot adni, mert nem láthatunk bele az életedbe, a jövődbe pláne nem :(

leírom én is a történetemet, hátha segít.

8 hónapos fiam van, 11 hetes terhes vagyok. nem tervezett a második baba, napokig ki voltam borulva a pozitív teszt után. az anyagi helyzet nem rózsás, hitel, pirinyó lakás és a bezártságérzet, amit hónapok óta érzek. épp most vált mozgalmassabbá az életünk, aminek örültem. erre paff...

rosszul éreztem magam, de az őrületig zavart, hogy az akaratom ellenére vagyok ilyen helyzetben. bejelentkeztünk abortuszra. és akkor minden megváltozott bennem. amikor éreztem, a döntés végre az enyém, megnyugodtam és rájöttem, én mégis akarom a picit. (én hajlamos vagyok a pánikra, ha azt érzem, kényszerhelyzetben vagyok). a fiamnak nagyon jó lesz a testvér és tényleg olyan, hogy jó időszak, valójában nincs a babavállalásra. pontosabban mindig van valami ami ellene szól és ami mellette.

ja és a férjem úgy tűnt, nem akarja a babát. erre amikor azt mondtam, inkább tartsuk meg, nagyon megörült. kiderült, hogy csak nem akarta rámerőltetni!

beszélj a férjeddel és nézz a szívedbe, valójában mit szeretnél!

sok erőt kívánok, akármi is lesz!

2009. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a välaszokat.ugy gondolom finomabban is megfogalmazhattad volna a välasodat(arra értem aki gyilkoläst irt).hidd el én sem jo poénbol irtam ide be,hiszen bänt ez a dolog,és nem tudom mit tegyek.és ha valaki beir egy ilyen "szämomra szomoru"kérdéSt,nem hiszem hogy ilyen durva välasszal kell illetni,mint ahogy teis tetted.

ha egyedül maradnàk igen valoban nehezebb lenne a helyzetem,viszont ha netän mi különmennénk,akkor 1 gyerekre kapnék 90 ezer forintot,ha magyarorszägra hazamennék.tehät abbol mär ellehet tartani a kicsiket elég jol,ha mellette dolgoznék is.de tényleg félek ettöl az egésztöl jelenleg:(.valaki beirta ha mi a farncnak tartanäm meg a babät ha ilyen a kapcslatom.tudod,mäsok ugyis megtartjäk hogy egyedül vannak,és azt sem tudjäk kitöl van..vagy ugy hogy jo a kapcsolatuk,és szintén végül egyedül maradnak.semmire sincsen biztositék,te sem lätsz a jövöbe.ugye??tényleg nem tudommit tegyek,de a pärom tuti nem akarja a kicsit:(.

2009. jún. 17. 11:02
 16/28 anonim ***** válasza:
35%
Add örökbe! Hidd el lehet jobban várja valaki a te gyermekedet, akinek nem lehet, mint te!!!
2009. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

Fúú, ez durva. Nagyon értem a dilemmádat és sajnálom. Nekem is van egy kicsi fiam és mi sem tervezzük még a másodikat, még a házunk sincs kész, sokminden hiányzik.

De ha véletlen teherbe esnék, tudod, egy percig sem gondolkoznék, hogy megtartsam-e. Csak bele kell néznem a kisfiam szemébe és tudom a választ. Lényegében olyan volna, mintha őt ölném meg, attól, hogy a pici még csak néhány hetes ugyanolyan, mint a nagy.

Én tabletta mellett estem teherbe, vállaltam. És ez így lesz, míg lesz 3 gyerekem, utána inkább elköttetem magam, csakhogy ne essek teherbe, mert nem volnék képes megöletni.

Persze ez a saját döntésed, de azt ne felejtsd el, hogy emiatt is tönkre tud menni egy kapcsolat, mert lelkileg kileszel, az tuti.

Kitartást és bátorságot kívánok NEked! :-(

2009. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

Undoritó ez az itélkezés. Sajnos a mai világba mindenki kerülhet hasonló helyzetbe. Ti akik elitélitek a kérdezőt, bizots mintaanyák vagytok, vagy azt hiszitek, hogy azok lesztek. Fúúj!!!! Mégis mit képzeltek magatokról. És igen most biztos dagad a melletek a büszkeségtől, hogy beszólhattatok. A legaljasabb hozzáállás, a tipikus dögöljön meg a szomszéd lova, ha nekem nincs, másnak se legyen. Vegyétek már észre, hogy szerencsétlen nem vigyorogva megy arra az abortuszra, ha megy. Nem egy utolsó gyilkos. Persze ha pár hónap múlva itt irná, hogy ott hagyta a gyereket a kórházban, vagy azt, hogy a gyerek valamiben is hiányt szenved, akkor is elmondanátok mindenfélének.


Kedves kérdező! Szerintem most azonnal ülj le a pároddal beszélni, bár gondolom már megtetted, de ha kell rágjátok át ezredszer is a dolgot, hogy jó döntést tudjatok hozni. Vegyetek számitásba minden lehetséges dolgot, azt is hogy nem maradtok együtt, meg azt is hogy igen. Ha egyedül maradsz két kicsivel lesz-e itthon segitséged, mind anyagilag, mind fizikailag, ő hajlandó-e támogatni, ha nem marad veled és hasonlók. Ha nehéz is próbáljatok felnőtt módjéra beszélni, mert itt most nincs helye mellébeszélésnek.

Kivánom, hogy sikerüljön a legjobbat kihozni a dologból.

2009. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%

Milyen jogon mondja valaki azt egy számára ismeretlen embernek hogy tartsa meg a picit vagy ne tartsa meg. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe van a kérdező. Persze lehet ítélkezni felette de szerintem elég szar helyzetben van. Mivel van lelkiismerete ezért tette fel itt a kérdést és nem azért, hogy mindenki lehordja gyilkosnak.

Az aki azt mondja hogy minden áron szülje meg, az egy kicsit is elgondolkozott azon, hogy miből és hol fogja felnevelni? Szerintem a gyerekneveléshez pénz is kell , mert nem adnak ingyen semmit azért mert elmeséli a történetét. Annak a gyereknek a szereteten és a törődésen (ami persze pénztől független) szüksége van ennivalóra, ruhára ... stb (ami igenis pénzfüggő)

Senki nem tudja milyen helyzetben van a kérdező, de egy biztos én nagyon nagyon sajnálom.

Kitartás.

2009. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

Nem ertelek. Miert vagy igy kiakadva? A kerdesedben te sajat magadat neveztek gyilkosnak. "gyilkosnak erzem magam..." irod te. Akkor?

Ha pedig valaki azt irja neked, hogy gondold vegig a dolgot, hiszen a kapcsolatod sem az igazi, es a ferjed nem akarja a babat, nem tetszik.

Akkor mit szeretnel hallani, mond meg legyszives.

Akkor mit irjunk neked?

2009. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!