Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás befejezése után...

Szoptatás befejezése után milyen melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy már nem kell a szoptatóst felvenni, a régiek nem jók (rám legalábbis!), a melleim pedig lógnak, ami újdonság a szoptatás előtthöz képest.

Milyen melltartót kell venni, amitől majd úgy látszanak, mint ha nem lógnának?

Sajnos két pici gyerekkel hiába megyek fehérnemű boltba, a hatalmas választékot nincs időm végigpróbálni, hogy melyik segítene rajtam. Ráadásul külföldön élünk és semmi kedvem angolul magyarázni a hollandnak a lógó mell problémáját.

Szóval azt mondja már meg nekem valaki, legyen kedves, hogy MILYEN melltartó segít? Hogy legalább szűkítsem a kört. Merevítős? Szivacsos? Egyáltalán milyenhez nyúljak, ha vásárolni megyek?

Előre is köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 11. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó merevítős, vékony push-up-pal csodákra képes.
2012. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos és cicizik még.Amikor vettem fel melltartót volt hogy fájt tőle a mellem.De én is arra gondoltam ha egy kicsit is megakadályozom vele a logó mell kialakulását akkor muszáj néha felvennem.Nekem a top melltartó vált be.És a sport melltartók.Remélem segítettem.
2012. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyéni lehet és sajnos a próbálgatást nem lehet megúszni. Nekem is nagy változásokon ment keresztül a mellem (kerek 80B - tejcsárda 90D - lógós 80A), de mégis ugyanaz a fazon vált be (merevítős szivacs nélküli), mint régen, pedig méretre, alakra is megváltozott.
2012. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mekkora a méreted. És milyen ruhához, milyen alkalomra akarod. Nekem is van többféle, mert itthon én is a top-osat, illetve a sportmelltartót szeretem, mert az nagyon kényelmes, de ha elmegyek valahova, akkor merevítős-szivacsosat veszek fel, push up nélkül. És ezekből is van olyan, ami szép dekoltázst csinál, ha olyan felsőt veszek fel és van, ami csak jól tartja mellemet. Nekem amúgy 85DD vagy 85E kell.
2012. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. És sajnos muszáj próbálnom, mert van amelyikből kiesik a mellem és van amelyik meg kényelmetlen, stb.. Ugye mindenkinek másmilyen a melle alakja... :S

Szóval szerintem próbáld meg a párodra bízni a gyerekeket és menj el kényelmesen vásárolni. Próbálj fel több fajtát, hogy neked melyik válik be. Menj nagyobb üzletbe, ahol magyaráznod sem kell az eladónak, csak leemeled a polcról és viszed a próbafülkébe. :)

2012. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, várok még válaszokat!

Az nyilvánvaló, hogy muszáj próbálgatni, de nem mindegy, hogy mennyit. Nekem sajnos jó érzékem van hozzá, hogy a legrosszabbtól közelítsek a jobbak felé...

2012. ápr. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!