Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vesz egy anya 2 éves...

Miért vesz egy anya 2 éves gyerekének babakocsit?

Figyelt kérdés

Több mint két éves a kislàny,tud tököletesen jàrni.

Nekem most van egy 3 honapos babàm.

Miota ö megvan,azota ez az anya felturboztatta magàt.

Most vett babakocsit,és abba beleteszi a kislànyàt!

Ezelött meg nem volt neki csak egy egyszerü buggy..

Jàték sohasem volt a babakocsin,most aggatta tele fajàtékokkal stb...

Eddig miért nem tette?

És miért pont most?

Mi a véleményetek?

Hogyan reagàljak az ilyen rivalizàlàsra?


2009. jún. 18. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

sehogy.... kicsit nemnormális szülő... nálunk az 1 éves kisfiunk többnyire a saját lábán megy ha sétálunk, nemhogy egy 2 éves. annyira primitívek az ilyen emberek...ááááá.

ne foglalkozz vele. én még ilyet nem is hallottam.

2009. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Miért kéne reagálnod?

Az ő dolga, hogy mit csinál, szerintem semmi közöd hozzá.

Nem is értem, hogy miért foglalkozol vele. (Én tuti nem venném észre, ha a szomszédom új babakocsit vett, az meg végképp nem jutna eszembe, hogy ezt azért tette mert rivalizál. Szerintem te egy kicsit sokat kombinálsz)

2009. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

mi 2 évesen tettük el a babakocsit, szinte véglegesen :)

ne foglalkozz ezzel az anyukával. lehet, hogy most látja a te picidet, és nehéz neki feldolgozno,hogy milyen gyorsan nőnek a gyerekek, vagy nagyon vágyik ő is egy picire újból...

2009. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
szerintem meg nem kéne vele foglalkoznod, nem biztos hogy miattad csinálja.
2009. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát nekem van olyan barátnőm akinek kifejezett hobby a babakocsi cserélgetés :) Imádom egyébként mert így csomó félét kipróbált már és mindig el tudja mondani melyiknek mi volt az előnye a gyakorlatban :)

Szóval lehet ez a hölgy is csak ki szeretné használni hogy még van egy babája akit beletehet és kicsit élvezheti a babakocsis létformát.

Szóval nem biztos hogy azért csinálja hogy rivalizáljon veled! Amúgy meg tényleg olyan gyorsan elröppen az idő hogy úgyse sokáig "babázhat" már...

Az én fiam pl.23 hónapos és babakocsizunk igenis, mert a hosszú távokat nem bírja.

Most jön a kistesója és vennünk kell tesókocsit, mert egyszerüen se fizikailag se agyilag nincs még "ott" hogy szépen jöjjön mellettem..

Úh.nekünk most is van babakocsink, és még lesz is egy darabig.

Nem azt mondom hogy így a jó, de pl. külföldön sokszor még 3-4 évesen is buggyban üldögélnek a gyerekek.

2009. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy miattam csinàlja.

Sohasem hiv t magàhoz,csak ha väsàrolni volt,hogy eldicsekedje,mit vett a gyerekének.

Csak az nem tetszik hogy 2 évvel ezelött miért nem vett semmit?????????''

2009. jún. 18. 15:14
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg,miért is kellene erre reagálnod?Én biztos,h nem foglalkoznék vele.Abban pedig semmi kivetnivalót nem találok,h 2 éves gyereknek babakocsit vett...
2009. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te vagy egy kicsit furcsa, aki azzal foglalkozik, hogy mit csinál a másik.
2009. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Làtom,nem értitek a lényeget de leszarom.

Egy anya akkor is anya legyen amikor a baba pici,ne csak akkor mikor màsnak akarja mutatni hogy izé van...

2009. jún. 18. 17:17
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem semmi furcsa nincs abban, ha a 2 éves gyerekének babakocsit vesz (hacsak nem azért, hogy abban ringassa a gyereket altatáskor :) Én is vettem a fiamnak, aki már 2,5 éves, mikor 2 éves volt, mert a régit el kellett tenni a kicsinek. A BKV-záshoz nekünk elengedhetetlen a babacs, mert állni még nem biztonságos neki, én kézben tartani nem tudom, a helyet meg sajnos nem mindig adják át. Amúgy sem emelhetem, cipelhetem, mert várandós vagyok a kistesóval és a méhlepényem sajnos nem jó helyen van. Szóval ameddig még igényli és meg is marad benne én is fogom használni, de legkésőbb csak szept.ig. Amúgy még aludni is tud benne és szeret is, bármilyen furcsán hangzik :) Ja és tud járni, sőt izgága, ami bevásárláskor gáz, mert a bevásárlókocsiban nem marad meg, a babacsban pedig igen.

Boldog babázást neked

2009. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!