Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anya az aki bölcsödéből...

Milyen anya az aki bölcsödéből hozza a 17-18hónapos gyerekének az ebédet?

Figyelt kérdés
Otthon van a gyerköccel,eljár minden nap konditeremben,de nem főz(csak ritkán) és konyháról hozza az ebédet vagy üvegeset kap...Ti hogy látjátok?
2010. febr. 19. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Milyen anya az olyan aki más életében vájkál?
2010. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem tud főzni :) Én viszont szeretek, és csak ritkán adok üvegeset, ha olyat főzök amit nem ehet még, vagy nem tudja megenni. Amúgy inkább hozzá igazítom a mi kajánkat is.

Ha viszont azért nem főz mert csak magával van elfoglalva, nem szép tőle..

2010. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont!
2010. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki úgy él ahogy akar. Ha megengedheti magának, hogy fizessen az ebédért, és szart etessen a gyerekével, tegye.
2010. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem tud főzni vagy a gyermeke mellett nem tud vagy egyéb számos oka lehet.

Szerintem ez az ő dolga.

Mi bajod az üveges kajával?

2010. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheti maganak,miert ne?Ebbol meg nem vonhatod le azt a kovetkeztetest hogy nem jo anya es nem szereti es nem foglalkozik a gyerekevel.Gondolom hogy nem egy fel napot tolt a konditeremben.Es aki par honap utan visszamegy dolgozni,az milyen anya?
2010. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egyrészt semmi közöd hozzá, másrészt nem ettől jó vagy rossz anya valaki. Miért rosszabb az, aki eljár konditerembe, mint aki egész nap a konyhában robotol? Egyik sem tud abban az időben 100%-osan a gyerekkel foglalkozni.

Írom ezt úgy, hogy még a konditerem környékét is elkerülöm és minden nap főztem a csemetémnek, amíg még egyedül volt. Amióta ketten vannak, már nem tudok, mert akkor egész nap a konyhában állnék és akkor nem tudnék a gyerekekkel játszani.

2010. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez mutatja meg,hogy ki milyen anya...szerintem. Ha a babája boldog, kiegyensúlyozott, tök mindegy, hogy honnan van az ebéd, hogy anyuka naponta elmegy-e 1 órára mondjuk kondizni.... A 2. babánál én is hoztam az ebédet,mert megtehettem, csak ketten voltunk itthon és így mindenre jutott időm, estére meg összedobtam valami finomat, hogy a többiek is egyenek itthon rendes ételt.
2010. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

én nem tartom emiatt rossz anyának, hogy nem főz. ha a közelben lenne egy megfizethető árú kifőzde, ahol esetleg bababarát kajákat is lehetne venni, egy percig nem gondolkodnék. utálok főzni. de mivel nincs kifőzde, ezért minden nap frisset főzök a gyereknek. :) lehet, hogy picit az irigység beszél belőled. valakinek egyszerűen nincs affinitása a főzéshez. én is felnőtt kajából 5-ből egyet tuti elszúrok. nincs hozzá türelmem.

noj

2010. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Menj te is konditerembe, hátha jobb kedved lesz és nem másokkal akarsz törődni:)))

Legyünk már kicsit felnőttek......

2010. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!