Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tesz-vesz...

Mi a véleményetek a Tesz-vesz oldalról?

Figyelt kérdés

Elég furcsának, hogy nem lehet elérni őket telefonon? Van aki már csalódott az oldalban? Nem kapta meg amit rendelt, vagy nem anyiért amiben megállapodtak?

Már több mint 2 hete regisztráltam és még nem kaptam aktiváló e-mailt. Meddig várjak még? Érdemes egyáltalán?


2009. jún. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb. én is 2 hete regiztem, de már megkaptam 1 hete a kódomat, és már javában árulom a cuccainkat, és licitálgatok:) Hát nem tudom mit csinálj:( Esetleg, ha mégegyszer megpróbálnál regisztrálni?? Még különösebb tapsztalatom nincs.


Sok sikert!

Eszti

2009. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
szia.Én is nemrég regiztem ,előtte feldobtam itt a kérdést hogy milyenek az ilyen licitálós oldalak és a legtöbben dícsérték...szóval,beregiztem megkaptam a kódot,és licitáltam...és gyanús volt hogy abban a pillanatban ahogy licitáltam vmire a következő másodpercben rám licitáltak,és ez igy ment hosszú időn át több terméknél is,ekkor meguntam és azóta fel sem megyek és nem is licitálok,a férjem szerint meg van bundázva ott vmi....ja és nem rugi meg body volt a licit tárgya....szóval én csalódtam benne.
2009. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az utolsó válaszolónak! Amikor azonnal rádlicitálnak akkor az azért van,mert az elötted locitáló alapból magasabb összeget adott meg,és mig azt el nem éred automatikusan rádlicitál a rendszer :) Amúgy nagyon jó,én adok-veszek már régota:) megéri nagyon.

2009. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó cuccokat lehet megkapni, viszonylag olcsón. Az sem mellékes, hogy házhoz is jön a termék, hiszen postázzák a cuccokat. Az előbb nyertem két márkás pólót meg egy rövidnadrágot mindössze 1 Ft-ért(na meg a postaköltség)

Ha az eladók értékeléseit megfigyeled licitálás előtt, nagyot nem csalódhatsz.

Ja, és az tényleg az automatikus licit, amiről írtál, az licitál felül téged. Jól írta az előttem szóló, valaki többet írt be (annyit, amennyit neki megér) az összeg eléréséig övé a termék. Én is ezt használtam az előbbi terméknél, többet írtam be (1000 Ft-ot) mégis 1 Ft-ért nyertem, mert szerencsére nem licitált más.

Ajánlom még, böngészd sokat a fórumot s persze a felhasználási feltételeket, sok-sok problémától megkímélheted magad, kérdéseidre ott is választ kaphatsz.

2009. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én több éve tesz-veszezek.

1x fordult elő,hogy a vásárolt árut nem kaptam meg,és volt 1 alkalom hogy amit feladtam nem ért célba.

Az aktiváló kódot anno 3 hét elteltével kaptam.

Szerintem jó kis oldal:)

2009. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönöm a lepontozást,a váleményemért kaptam megint.
2009. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, én is már egy csomó mindent rendeltem onnan. Pl 8000 Ft-ért iszonyat mennyiségű babaruhát (56-80), az ilyenek általában ruhacsomag néven futnak. Meg egy csomó könyvet, egyébként is sokat vásároltam antikváriumban, így meg legalább házhoz jön.

Érdemes vásárlás előtt megnézni az eladó oldalát, ott megtalálhatóak az értékelések. Ha sok a negatív, akkor érdemesebb elkerülni az illetőt.

Az aktiváló kód nekem is kb 2 hét múlva érkezett, de postán. Most már email-en jön?

Egyébként a max. licit nagyon hasznos találmány!

2009. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én imádom! Már lassan 2 éve csinálom, de eddig semmi gond nem volt!

Csomó mindent vettem már ott, és adtam is el!

Minden nap nézem, keresgélek, nézelődök, stb!

szerintem jobb mint a vatera, nekem jobban bejön.

2009. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben újra regisztráltam tegnap és már ma kaptam is e-mailt, de az aktiváló kódot majd postán küldik,így még nem licitálhatok mindenre és nem is árulhatok.

De az első regivel nem tudom mi történhetett:(

2009. jún. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!