Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti jártok néha...

Anyukák, ti jártok néha szórakozni?

Figyelt kérdés
A kislányom születése előtt elég bulizós voltam, sokat jártunk a férjemmel szórakozni. Így 30-on felül hova érdemes Budapesten elmenni bulizni egy jót? Nem szeretném nevetségessé tenni magam, hogy leöregezzenek pl. Dürer kertben (ahova sokat jártunk anno).

2012. ápr. 15. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát valószínűleg nem éreznénk jól magunkat a 18 évesek között.
2012. ápr. 15. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Jam, Mamutban van. Bár én mostanság inkább Magamnak elmegyek vásárolni, vagy moziba barátnővel.
2012. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En zold pardonos voltam mindig, azota is oda jarunk, amiota gyermekeink vAnnak. Legalabbis eddig jartunk, most ki tudja, hogy lesz-e zp...

Nem nagyiruhaban megyek es nem is treningalsoban, en is 30 vagyok lassan, lehet hogy latszik is a szememen hogy ejszakazom evek ota a gyermekekkel, de nem nezett meg ki onnan soha senki. Beszelgetesekbol tobbszor kiderult, hogy szimplan bulizo egyetemistanak neznek.

Barhova mesz, engedd el magad, ne feszengj es jo lesz. :)

2012. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húúú tényleg, ZP-be mi is sokat jártunk, még bringával is. Na lehet, ha megnyit az új ZP, lenézünk pár koncertre.

Na azért a nagymamis meg tréninggatyás öltözet messze áll tőlem :) Csak nem igazán szeretem se a cicababás, tűsarkús, mellkirakós helyeket, sem azokat, ahova csak 18 évesek járnak, oda én már öreg vagyok.

2012. ápr. 15. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bőven 30 feletti vagyok és gyerekes.

Mi inkább koncertekre szoktunk járni pár havonta, ha van valami érdekes: A38, Dürer, Kék Yuk, illetve szoktam munkatársakkal menni évente 1-2 alkalommal (kibérelünk egy egész helyet, így zárt körű bulit lehet csinálni, ez egy nagy multi cég, szóval sok dolgozó van).

Persze vannak fiatalok is, de mindig vannak a mi korosztályunkból is.

Diszkóba biztosan nem mennék, bár az a fajta zene nem is tetszik nekem. Ott szerintem nagyinak érezném magam :-))

2012. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze :) De helyet nem tudok neked ajánlani, mert nem vagyok budapesti. Én ugyanoda járok, ahova régen is, bár tény, hogy kissé kicserélődött a társaság, de nem vészes.
2012. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elmehetsz.

Mi is régen voltunk csak néha moziba megyünk.Nekem a legnagyobb gyerekem 14 éves most fog ballagni a 8.osztályból a legkisebb 2.

Én 35 éves vagyok,de simán megállnám a helyemet egy discóba.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!