Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósan rossz házasságban?...

Várandósan rossz házasságban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Férjem vállalkozása mélyponton ezért éjjel nappal dolgozik h felhozza valahogy., Nem piheni ki magát, hétvégén is meló... Hétköznap elmegy hajnalban este későn 10kor jön haza. A napi ügyeket sem tudjuk megbeszélni, nem hogy romantikázni, együttlenni. Egyre inkább elhidegülünk egymástól.. mádosik gyermekünket várom- 6. hónapban vagyok-és kezdek összeomlani... Már beszéltem vele h ez így nem lesz jó, a szsakadék felé megyünk.. de tojik rá. Azt mondja ha nem melózik nem lesz miből élnünk.. Én ezt értemde mit ér a pénz ha a család, a kapcsolatunk tönkremegy????!! Minden ese sírva alszom el... a legboldogabb időszaknak kéne lennie.. ehelyett borzalmasan rzem magam.. KÖzben lenne valaki aki látván a szenvedésemet azt mondta szertené Ő elvágni a köldökzsinórt és felnevelnénk együtt a babát és a többi gyerekünket.. Én nem akarok elválni, se félrelépni. Szeretetre vágyom.. MIt tegyek???
2012. ápr. 15. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

értékeld át az egészet.

oké, hogy mit ér család nélkül a pénz... de ha az utcára kerültök? nem tudtok enni? stb...


mi is ebben a helyzetben vagyunk, 2,5 évesem alig látja apát, de muszáj ezt szó nélkül túlélnünk, mert csak meg kell mentenünk a céget. mindkettőnknek az a munkahelye... :S

2012. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Tudom,hogy csúnya ,de kérdésedre kérdés.

Együtt vállaltátok a második babát,vagy véletlenül csúszott be?

Mióta tart nála ez az időszak?

Tudod mi nők könnyekben törünk ki,ha valami nem esik jól,ha félünk,ha bizonytalan változás felé halad az életünk.A férfiak nem tudják az érzéseiket íly módon kifejezni (tisztelet a kivételnek,de ritka,)így ők másképpen oldják meg.Általában lerendezik magukban egy idő után.

Gondoltál arra is,hogy talán a férjed is fél?Hiszen a felelőssége nem kicsi.

És Te magadba néztél már mélyen?Elbeszélgettél már magaddal?A férjed dolgozik értetek nem a kocsmában ül,vagy egy kúr*át húzgál,melózik.Értem én,hogy törődésre vágysz,majd meglesz az is,de valóban szereted te a férjedet,ha a terhes hormonoktól túltengve egy másik ff-ról álmodozól?És szerinted milyen lesz a kapcsolatotok?Megszülsz hetekig nincs szex,máris vonzóan indul egy ff ember számára,a melleidhez hozzá sem szabad érnie,hiszen az a babáé,sokkal többet fogsz sírni olyasmiért is amin máskor nevetnél,kialvatlan strapamaca szindróma ...

Szóval én a helyedben saját magamról gondolkodnék aztán arról,hogy valóban megéri-e amire készülsz és a férjed tényleg ezt érdemli-e...

2012. ápr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

ismerem a helyzetet. A férjeden nem segít, ha a cége a csőd szélén áll, ráadásul te is rinyálsz. Igaza van az előttem szólónak: gondold végig, hogy ezt érdemli-e. Érted és a gyerekekért csinálja. Tudom, hogy túlteng benned a hormon most, de nem örülsz, ha kaja kerül az asztalra és a gyereknek van pelenkája? Önző vagy. Az, hogy te sírva alszol el, hol van attól, ha a cég miatt elveszik a házat a fejed fölül, viszik az autót, meg mindent? Hallod saját magadat? Adj hálát a jó istennek, hogy becsületes, értetek dolgozó férjed van és vegyél erőt magadon. Vagy nálad nem működik a "betegségben-egészségben, szegénységben-gazdagságban" dolog?


2 gyermekes anyuka, szintén vállalkozó-feleség

2012. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is vállalkozós feleség vagyok és szintén azt hittem, hogy összedől a világ amikor a 2 gyerekemet vártam. A cég nem volt a csőd szélén, a férjem nem dolgozott túl sokat, de egyszerűen nem foglalkozott velem. Nem volt kommunikáció, nem voltunk együtt...Sokat sirtam elkeseredettségemben. Úgy éreztem, hogy a férjemnek nem kell egy ilyen nagy "tehén", mert annak éreztem magam 5 hósan.

Aztán megszületett a pici lányunk. Most 8 hónapos. Apa egy hihetetlen változáson ment át. Álomvilágban élek. A gyereket is nagyon szereti, amikor csak tud időt tölt vele. És visszatértek az intim együttlétek is.

Őszintén nem tudom, hogy mi volt akkor vele. A férfiak nem mindig beszélnek az érzéseikről. Talán szégyellnek érezni, inkább gondolkodni akarnak, méghozzá racionálisan. De ha akkor másfele tekintgettem volna, akkor most nem lehetnék együtt BOLDOGAN a 2 gyerekem apjával. Arról nem is beszélve, hogy terhesen vagy szoptatás alatt - úgy gondolom, hogy nem a valódi világ van előttünk, mert nagyon sebezhetőek és érzékenyek vagyunk.

Gondold át, szerintem is.

2012. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos le leszek pontozva de nem érdekel.Én azt javaslom szedd össze megad és fejezd be a hisztizést!Biztos a terhességi hormonok is rátesznek egy lapáttal,de a helyedben észbe kapnék,hogy ez az ember akivel együtt élsz ÉRTETEK dolgozik,nem jókedvéből,hanem azért hogy a családja ne nélkülözzön.Olyan nehéz egy picit tűrni míg helyrehozza az anyagiakat???Írod hogy nem piheni ki magát,hétvégén meló - és te magadat sajnáltatod???

Szerintem a férjed nagyon csalódott és szomorú lenne,ha tudná hogy mindezekért cserébe az a hála,hogy te ahelyett hogy együtt éreznél vele itt panaszkodsz,és még van is "közben valaki".

2012. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy elviselni még ha nehéz is,de ha nem dolgozik nincs pénz.

Mi is sokat veszekszünk,de mostanába mi is a pénzen,mert nekünk meg nincs.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Együtt vagy férjeddel meg válaltatok még babát?
2021. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!