Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozatot hány...

Apasági nyilatkozatot hány héttel a szülés előtt kell csináltatni?

Figyelt kérdés
szívem szerint már most elmennék, hogy ezzel se kelljen bajlódni majd, de valakitől azt hallottam, hogy csak a szülés előtt egy hónappal lehet rá igényt tartani, mert előbb nem csinálják meg. ez igaz?
2012. ápr. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi megcsináltattuk nyár elején, mert azt mondták mindegy mikori. Aztán szeptemberben telefonált a hölgy (aki megcsinálta), hogy vissza kell menni, mert mégsem fogadják el, csak ha nem régebbi három hónapnál. De a kórházban nem kérdeztem, mi túl voltunk biztosítva e téren. :)


Sok boldogságot Nektek!

2012. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! és köszönöm a jókívánságokat :)
2012. ápr. 26. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokáig én is úgy tudtam,hogy a kiírt időpont előtt 3 hónapnál nem lehet régebbi,de itt a gyk-n kijavítottak,hogy "mindegy mikor"... Ezek szerint ez is hely függő.

Mi a 30. hét körül csináltattuk mind a 3x.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2012. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy mindegy mikor. Ez a 3 hónap a házassági kivonatnál van.
2012. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Májusban csináltattam és szeptemberben elfogadták....
2012. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!