Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a babák olyanokat...

Igaz, hogy a babák olyanokat is "látnak", éreznek, amit mi (már) nem?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam erről...
2009. jún. 24. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tényleg igy van e nem tudom,de én ezt hiszem.14hónapos a kisfiam januárban terhes voltam és mikor megkérdeztem tőle hol a picibaba mutatta(pedig még nem is baba volt)kb.5-6hetes lehettem mior elvetéltem és onnan kezdve hiába kérdeztem nem mutatta hol van.Azóta hálistennek sikerült a kistestvér most 21hetes vagyok és minden nap megkérdezem tőle ő megmutatja megpuszilja,sőt ő volt az első akinek a kezébe rugott a picike.
2009. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan!

Kisfiam van hogy a hátam mögé néz,pedig nincs ott semmi.Néha mosolyog is ilyenkor....nagyon félelmetes tud lenni.

2009. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez nagyon érdekes:)
2009. jún. 25. 07:15
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Én most vagyok kismami,és ha kisbabás jön velem szembe a legtöbb babuci hatalmas mosollyal néz rám!ez tuti azért van!A 2-3 három évesek(akiket még nem ismertem eddig) is még sokkal közvetlenebbek!

A múltkor kocsival mentem és egy teljesen idegen kislány hihetelenül integetett az út szélén! meg is alltam nincs e vmi baj,de csak annyit mondott h az anyukája is kisbabát vár!Hihetelen

2009. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is hallottam erről érdekes történeteket. És hiszem is!!
2009. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha van időd, meséld el:)
2009. júl. 15. 08:08
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon érdekes és elgondolkodtató ez a dolog. Én úgy hallottam és öreg védőnők is mesélnek hasonlókat. A babák a születésük utáni két hetet még nem e világon töltik sokat időznek /odaát-előző életükben/ azért is kell ebben az időben nagyon figyelni őket. A további életükben nagyon sokáig emlékeznek az előző életükre, sokáig látják elhunyt pl. nagyapát /ez személyes tapasztalat nekem nagyon beteg a babám és tuti, hogy édesapám és apósom itt volt és vigyázott rá. Ezt egy idős néni meg is erősítette/azt is mondják, hogy amikor a gyerek később azt mondja látok valakit a fürdőben az ablakban stb. valóban látja csak mi elnyomjuk benne azzal, hogy megerősítjük, hogy nézd meg jól nincs ott senki. És igen mi sokáig feküdtünk a korán álmában nagyokat mosolygott és a nővérek is mondogatták, hogy te baba hány angyalkával játszhatsz álmodban:-) én sokáig nem hittem el ezeket, bár most is vannak fenntartásaim, mert azért nagyon racionális világban élünk, de mostmár elhiszem, hogy van valami/valaki, aki vigyáz a gyerekeinkre!
2009. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én is elhiszem,hogy van ilyen.

2009. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A válaszokat nem én pontozom le! 8.20-as válaszolónak:mennyire korán születtetek?Mert mi is sokáig voltunk a kórházban, 28 hétre születtünk.Így az első heteket nem tudtam a babámmal tölteni.Nagyon érdekes, amit írtál.Köszönöm!
2009. júl. 15. 08:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne, és olvastam is róla,h 3 éves korukig látnak olyanokat amiket mi már nem. nem szeretném bennük elnyomni ezt,csak kár h nem tudják elmesélni mit is látnak.
2009. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!