Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a babák olyanokat...

Igaz, hogy a babák olyanokat is "látnak", éreznek, amit mi (már) nem?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam erről...
2009. jún. 24. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet, sokat mosolyog, integet a semmibe, 8 hós. Én tudom, hogy lát valamit, jómagam is láttam dolgokat, mikor gyerek voltam, csak nem tudom felidézni, hogy ponosan miket. Csak az érzés van meg, hogy milyen volt, meg az, hogy azóta is érzem néha, hogy van itt valaki...

Persze nem kötelező hinni bennük, de aki látni akar és érezni őket az fogja is, higgyétek el! A kicsiknek ez még természetes.

2009. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pont tegnap olvastam, hogy a kisbabák érzékelik a minket körülvevő aurát is. A cikk úgy írta, hogy sokszor azért néz a baba az anyukája, illetve az emberek fölé.Érdekes, tényleg kevésszer veszi fel a szemkontaktust velem, elnéz valahova...szerintem tényleg az aura alapján reagál az én hangulatomra, hiszen azt látja, ha változik valami. ( volt hogy nyügisebb, fáradtabb voltam; na akkor vagy 2 óráig kellett foglalkozni vele, mert ő is nyügis lett)

2009. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti igaz, amikor feszült vagyok, mindig a fejem fölé néz aggódva. A múltkor hajat mostam és egy piros törcsivel a fejemen vágódtam be elé, úgy üvöltött, hogy alig bírtam megnyugtatni.
2009. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Igen a babák látnak olyat is amit mi nem!Ezt hívják aurának,amit a felnőttek már géppel mérnek.Amúgy a felnőttek is megtudják tanulni az aura látást.A babákat még nem érte annyi racionalitás,így "látnak".Mikor terhes voltam, a szomszéd kislány 10 hónapos volt.Mindig megölelte a pocakomat,mindenki csak álmélkodott,hogy miért teszi,mert ő látta a kis élet auráját és tudja,hogy mi a helyzet.

Amúgy a kisfiam (5 hónapos) kerül-fordul vigyorog a hátam mögé,a csillárnak is,ami le van kapcsolva és még csak nem is csillog,erre már én se tudom a racionális választ.Azt szoktam mondani,hogy ott ül a védőangyala:)

2009. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem egyszer egy ilyen dolgokkal foglalkozó hölggyel, és ő is megerősített abban, hogy a babák sokmindent látnak. Ami mondjuk nagyon érdekes volt, hogy azt mondta, azért ám nem csak a jó dolgokat látják, hanem a rosszat is. Biztos mindenkinek volt már olyan, hogy sírt a babája, de semmi racionális oka nem volt. Elképzelhető, hogy olyan dolgokat látott, amiket mi nem, és ezek lehetnek félelmetes dolgok is.
2009. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is hiszek benne!Nekem anyukám mesélte,hogy mikor mi kicsik voltunk mindig megsúgta neki valaki vagy valami ha bajban voltunk.Volt egy olyan eset,hogy éjszaka volt és anyukámat felébresztette egy hang.Azt mondta,hogy azonnal menj be a gyerekekhez!Anyukám berohant és a bátyámat az utolsó pillanatban kapta el mert ki akart lépni sz ablakon.A harmadikon laktunk.Azt mondta a testvérem anyunak,hogy ő csak a wc-re ment pisilni.Ő ez után nagyon figyelt erre a "hangra".Még sokszor volt,hogy hallotta és úgymond megmentett minket.De ahogy felnőttünk már nem hallotta többé.

Ne képeljétek anyukámról,hogy skizofrén vagy ilyesmi!Teljesen ép az elméje!:)

Lehet,hogy az őrangyalunk volt aki figyelmeztette.

2009. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is hiszek benne az én kislányom is látott dolgoat biztosan. Pár hónaposan mindig a plafont nézte és mosolygott :) én először azthittem az árnyékokat nézi vagy a csillárt, de kitartóan egy pontot nézett. Volt hogy gagyogott ,de általában mosolygott. Meg vagyok győződve róla hogy látott ott valakit. A barátnőm volt akkor terhes és ő is beszélt a babához. Fél éjszaka mondta a pocaknak pedig előtte nem volt túl beszédes és utána sem.Most másfél éves, de már nem tapasztalok ilyesmit nála.

szerintem ilyenek a képzelt barátok is amivel pszichiáter kezeli a gyerekeket..... ők talán tovább látnak mint az átlag gyerekek.

2009. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen, de sosem fogjuk megtudni:-)
2009. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia a tegnapi 8.20-as vagyok alapvetően nem koraszülött csak a babám. 41. hétre született másodfokban érett lepénnyel és betegen bár mindenki végig azt mondta, hogy minden rendben van, na ehhez képest semmi nem volt rendben!!
2009. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szívből sajnálom és jobbulást, kitartást kívánok nektek!!
2009. júl. 16. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!