Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Keletinél lévő...

Milyen a Keletinél lévő Péterfy kórház szülészete?

Figyelt kérdés
Milyenek a szobák?Éjszakára le lehet adni a babát?Milyenek a csecsemősök?
2012. máj. 8. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én februárban szültem ott!

A szobák jók lehet kérni alapítványit (ott benn van a wc) amúgy pedig a sima 3 ágyasban pedig kb végtelen km-re van! (legalábbis szülés után annyinak tűnik) a wc.

Ezt nem is értem miért tették olyan kintre.

Leadhatod éjszakára a babát, de bent is lehet nálad főleg a 2. naptól.

A csecsemősök segítőkészek, bár mindegyik mást mond, mást tanácsol!

Nálam volt egy középkorú (sajnos nem emlékszem a nevére) de ő tartotta bennem a lelket, mikor nem sikerült szoptatni. Ill. sokmindent ő mutatott meg nekem.

Én a fiús-szülőszobában szültem, mert az volt szabad és ott is folyt a vajúdás. (hallgathatsz zenét is, bár mi inkább beszélgettünk férjemmel, nekem az megnyugtatóbb volt)

A férjem is egész idő alatt bent volt velem, ő vágta el a köldökzsinort is és szülésnél fogta a fejemet, ebben segített :)

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

2012. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akihez terhesgondozásra járnék nem vállal szülést.Mivel szabad kórházválasztás van úgy gondoltam ott szülnék mert az van viszonylag közel.Ilyen esetben vajon kinél szülnék főleg ha császár van?

A babának kell vinni ruhát, pelenkát meg ilyesmi?

Nekem fontos szempont lenne az is h éjjelre leadhassam h tudjak pihenni.Az elsőt is leadtam és jó volt éjjel pihenni.

2012. máj. 8. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

az ügyeletes orvosnál fogsz szülni és ha szerencséd van akkor Maczó Heni lesz a szülésznőd (nagyon kedves!!!!)

Ruhát ne vigyél, mert elképzelhető, h elkeverik. Nekem pl a kiskesztyűt se szerették visszaadni a babámra (pedig elég hosszú volt a körme és szépen karmolászta magát)

Pelenkát vigyél és popsitörlőt, textilpelust is. Krémet pedig adnak, ill a szobában van.

Fürdetéskor az azt hiszem 7 kor van, be kell készíteni egy pelust a babához. Bár ha nem teszel be, ott is van pelenka, de vlószinüleg szólni fognak.

Éjszakára pedig a csecsemősöknél maradhat a baba (bár ezt nem tudom, de gondolom, én folyamatosan harcoltam velük, h ne vigyék el tőlem:D )

Viszont előfordult h hajnalban, mikor nem tudtam még miért sír, kitoltam és segítséget kértem.

Így mondjuk nem sokat aludtam, de nem is érdekelt.. Amíg bent voltam, állandóan azzal rágták a fülem, h pihenjek, aludjak.

2012. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy nekem fogadott dokim volt Dr. Domonkos Tamás (amúgyis ő a nőgyógyászom) . Sztem ő is vezethet császárt, ha ő fog ügyelni.

Én természetes úton szültem, a szülés java részét a szülésznő végezte, Domi csak akkor lépett volna közbe, ha valami komplikáció merül fel.

2012. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én másfél éve voltam majd egy hónapig voltam a szülészet "vendége", ebből egy hétig babásan - úgyhogy röviden nem is tudok válaszolni arra, hogy milyen. Talán leginkább kaotikus... de lehet, hogy minden szülészet az!

A szobák lestrapáltak, ahogy az épület is - olyan szokásos "régi magyar", ha érted :) százszor újramázolt, de persze azért tiszta minden. A WC tényleg nagyon messze van, ha nem alapítványiba mész. Minden elég szűkös. Az ágyak magasak (császár után gyerekkel a karodban sámliról felmászni rá leányálom).

Éjszakára le lehet adni a babát, de bababarát kórház, így (császárnál is rögvest) kihozzák és ha nem szólsz vagy viszed vissza, kint is marad, csak gyerekorvosi vizitre és fürdetésre gyűjtik be.

Csecsemősök, nővérek összességében normálisak voltak, de elég leterhelt a személyzet... ha akarsz valamit vagy kérdésed, félelmed van, segítség kell, határozottnak kell lenni.

A bővebb élménybeszámolót kérsz, írj privátot.

2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!