Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez miért annyira rossz?

Ez miért annyira rossz?

Figyelt kérdés

Valaki kérdez valamit. érkezik rá 2-3 válasz. De ha valaki egy régebbi (ugyanabban a témában) megválaszolt kérdést belinkel le van pontozva állandóan. Még ki is van keresve hogy a kérdezőnek csak rá kelljen kattintani és elolvasni.

Ez most tényleg annyira sértő? vagy bántó?

Valaki árulja már el.....


2009. jún. 26. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egyáltalán nem rossz! sőőőt...
2009. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
szerinem nem, mivel csak jószándék vezérel. Én is csináltam már olyat, hogy valaki azt a kérdést tette fel, amit én néhány napja, és nekem jó válaszok jöttek, ezért belinkeltem neki.
2009. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran linkelek, nem fogom leírni még egyszer.
2009. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem rossz, én nem is szoktam lepontozni. Ha kérdésem van én utánanézek előbb a keresőben, és elolvasom amit találok a témával kapcsolatban. Megesik, hogy mégis felteszem a kérdést "újra", mert most mások vannak itt mint pl. egy éve. Hátha jön jobb ötlet. Gondolom van aki sértőnek érzi hogy belinkelsz, hiszen ő is ki tudja keresni, ezért lepontoz.

2009. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz egyáltalán!Főleg amikor harmadszorra teszi fel ugyanazt a kérdést az illető 3óra alatt,mert azt hiszi hogy több válasz fog érkezni így.Tegnap is volt ilyen...

És én is odalinkeltem az előző kérdését.

Sőt,már minden másnap előfordul,hogy ugyanazt kérdezik többször,és amikor odalinkeled az előző kérdését,még a kérdező van felháborodva és rendesen szidalmazza a válaszolót,hogy ha nem tetszik húzzon el az oldalról...

2009. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!