Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki ha 12 év van a gyerekek...

Ciki ha 12 év van a gyerekek között?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bátyám 14 évvel idősebb nálam. SOHA nem volt jó testvérkapcsolat. Kiskoromban lerázott, nagyobb koromban kakilt rám.

Hogy ez így alakult -e volna, ha kisebb a korkülönbség? nem tudom.

Mai napig nem tartjuk a kapcsolatot.

Nem volt velem kivételezve, mert ő apukám halála után (ekkor 6 éves voltam, ő 20) kapott örökségként egy kisebb családi házat, én meg anyám lakásában egy részt, amin az ő haszonélvezete van, azaz semmit.

De úgy általában soha nem kaptam többet, sőőőőt.


Én 36 vagyok ő 50 éves.

2012. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem viszont a 14 évvel fiatalabb húgom a legfontosabb a világon! És a kis korkülönbség egyáltalán nem garancia arra, hogy jó testvéri viszony lesz a két gyerek közt. Anyám és húga közt 1,5 év van és SOHA nem voltak jóban. És még tudnék számtalan példát írni...
2012. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

19 éves a nagyfiam 2,5 éves a lányom és 8 hónapos a legkissebb.

Ciki?

2012. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Én is úgy vagyok, hogy van egy 11 évvel idősebb testvérem, és nem túl rózsás a kapcsolatunk.

De én sem mondom hogy ciki lenne, csak véleményekre voltam kíváncsi.

2012. máj. 21. 21:34
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
A nagy leányzó 15, az ikreim 12 évesek voltak amiknr született a törpe. imádják. Amúgy nem ciki. A környékünkön sok ilyen kor külömbséggel született gyerek van. Az én bratyóm 9 évvel idősebb jó a kapcsolatunk, sőt elöszőr csak neki indultam el. Amikor már nagyobb voltam együtt jártunk szórakozni is. A gyerekeimmel is tök jó kapcsolata van. Nyaralni is szoktak nála. A gyerekeimre visszatérve a nagy lány büszk3n viszi sétátlni a picit.
2012. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. máj. 22. 09:53
 17/18 anonim ***** válasza:
13 évvel fiatalabb az öcsém. Sem a természetünk, sem a nemünk nem azonos, úgy érzem, iszonyú nagy szakadék van köztünk. Pedig szeretjük egymást, csak abszolut semmi közös témánk nincs.
2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves, 11 éves, s egy 10 hónapos fiam van. Nem érzik cikinek, sőt büszkén mutogatják a kisöcsi fotóit:)
2012. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!