Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes emberek, hogy gondolják...

Egyes emberek, hogy gondolják ezeket a pontozásokat?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen itt már alig van hasznos válasz.Nem érdekel,nem,de mégis olyan zavaró.Direkt olyan kérdéseket írnak ki,amik provokálók,mindenkinek más róla a véleménye,na az ottani pontozások,szörnyűek,100% nincs is.

De van olyan kérdés,ahol semelyik válasz nem jó.Mindet lepontoznak.Pl. mit gondolsz az anyukáról,aki koszos babakocsiban hordozza a gyerekét?Minden választ lepontoznak.Ha van egy név,mit tudom én mondjuk Kornél,ha azt mondom tetszik lepontozzák,ha azt mondom nem lepontozzák.Annyira utálom már ezt az egész pontozósdit.A lepontozó anyukáknak pedig üzenem ez szánalmas és primitívek.Persze csak annak szól,aki minden átmenet nélkül pontozgat.

2,5 éves kislány és 36 hetes pocakcsajszi anyukája


2012. máj. 28. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóltok ehhez? Egy házifeladat megoldása, a számítás rendesen levezetve, a helyességét bárki leellenőrizheti, mégis csak 41%-ot kapott. Miért?


[link]


Érdekelne, hogy erre a kérdésre hogyan lehetett volna „normálisabb“ választ adni (mármint számítás formájában).


Direkt nem adtam rá konkrét linket, mert szeretném, ha az eredeti is megmaradna a 41%-kal.

2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezen a honlapon per pillanat (2012.06.01 15:46) 343 619 regisztrált tag van. A régi toplistában a mindenkori adatokkal ellenben csak 180.018 tag van értékelve. Jó, tudom, vannak kezdők, akiknek még nem sikerült pontokat szerezniük, de szerintem ezeknek a száma úgy 1000 – 2000 lehet. A többi miért nincs? Rendben, számítsuk le a nem aktív tagokat is, legyen a számuk pár tízezer. Még így is marad egy nagyjából százezres létszámú csoport. Kik ezek? Ezek/ennyien lennének azok, akiknek az összpontszámuk negatív?

Ha igen, akkor ha rajtam múlna, én bevezetném, hogy akiknek összességében negatív pontszámuk van (ezek most sem szerepelnek a toplistán), azoktól egy bizonyos időre megvonnám a pontozás lehetőségét, mert a pontszámuk alapján nyilvánvaló, hogy a honlapon kifejtett tevékenységük inkább káros mint hasznos, mert minden válogatás nélkül csak lepontoznak. A letiltás végeztével ugyancsak figyelném a pontszámaik további alakulását. Ha továbbra is a mínuszokat gyűjtenék, jönne egy újabb eltiltás a pontozástól. Ha már semmiképp sem lehetne őket rábírni a normális hozzáálláshoz, akkor véglegesen meg lennének fosztva a pontozás lehetőségétől.

2012. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Helyesen:


Ezen a honlapon per pillanat (2012.05.31 15:46) 343 619 regisztrált tag van.

2012. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!