Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, akiknek csúnya a...

Szülők, akiknek csúnya a gyermekük! Bevalljátok magatoknak azt, amit a külvilág lát, vagy védekeztek ellene?

Figyelt kérdés
Persze minden kisgyermek gyönyörű a maga nemében,de előfordul,hogy az ember negatív visszajelzéseket kap a gyereke külsejével kapcsolatban.Ti hogy reagáltok/reagálnátok erre?

2012. máj. 28. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki nyíltan és a szülő hallatára nevezi csúnyának a gyereket, az egy nagyon primitív, neveletlen ember. Legyen meg a véleménye, de ne hangoztassa.

A szülőnek meg azt tanácsolnám, hogy ne vegye a lelkére, az ilyen emberek nem normálisak. Különben is a gyerekek változnak. Mindannyian tudjuk, hogy miből lesz a cserebogár. :)

2012. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nincs csúnya gyerek, mindenkinek a magáé szép. Ha más csúnyának látja akkor az rosszul esik, tiltakozol ellene, óvod és véded. Szembeszállsz bárkivel.
2012. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tényleg nagyon szép, viszont kövér. Jó, nem durván, de van rajta babaháj. Én is látom, és volt aki megjegyezte már hogy jó húsban van. Nem védekeztem, nem mondtam hogy ugyan már, hisz tényleg így van. Szóval nekem nem esett rosszul a nyilvánvaló.
2012. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Anyukám testvérének az unokája (5 éves) nagyon aranyos,cserfes,okos kisfiú.Be kell vallani nem egy szépség.

Szeplős arca van,vörös haja,szőkés-vöröses szempillái.Tényleg nem egy szépség.De egy tündéri kis srác.

A világért nem bántanám meg se őt,se a családját azzal,hogy nem szép.Minden gyerek aranyos.Szerintem nagyon primitív,szánalmas ember az,aki ilyet mond,hogy nem szép egy gyerek.Nem lehet mindenki világszépe,de egy kisgyerek aranyos.Ennyi.Nekem a 2,5 éves kislányom egy nagyon aranyos,szép kislány,szőkésbarna,hosszú göndör haj,nagy zöld szemek.Ja és ez nem elfogultság.Barátnőm kislánya nem egy szépség,két és fél éves létére teljesen kopasz.De életemben nem mondanák olyat,hogy csúnya.Mert nagyon aranyos kislány.

2,5 éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki szépnek látja a gyerekét,még akkor is ha nem előnyös külsejű!
2012. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is mindenki szépnek látja a gyerekét. bizonyítja a kérdésed is: nem jelentkezett eddig senki, hogy "az enyém randa"
2012. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!