Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a pedofil bébiszit...

Mit szóltok a pedofil bébiszitterhez? Ti rábíznátok idegenre a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Én biztos nem.

Nagyon durva az egész sztori, nem akarom senkinek sem a kedélyét borzolni, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok róla.

NAPOKRA idegenre bízni egy pár hónapos gyereket, és elutazni, elég durva dolog... vagy csak én vagyok ilyen szűk látókörű?!


2009. jún. 30. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is meg akartam nézni, és nem tudom! Miért nem?
2009. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megnézni. Kiírja alul hogy talált egyet, de képet nem ad ki. Szerintem letiltották, hogy ne nézegessék az emberek.
2009. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, de nem értem,hogy miért kellett letiltani. Neten keresztül nehezen lehetne a far...nál fogva felakasztani.
2009. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2009. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem! Megnéztem az oldalt és rámjött a bőgés! Undorító!!! Állítólag már több, mint 40-en jelentkeztek. Egy kislány azt vallotta, hogy puszilgatnia kellett a bácsi nemi szervét, meg egy 5 hónapos babán nyoma is van a zaklatásnak! Jajj!! Felfordult a gyomrom! Nagyon durva!!
2009. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egy dolgot nem értek ezzel a sztorival kapcsolatban. Talán a legfontosabbat.

Hogy miért jelentették fel?


Persze, az önbíráskodás törvényellenes, nem szép, stb., stb., majd a rendőrség....


De őszintén.

Ha az én gyerekem ilyet mond,hogy miket csinált vele a fazon.... én nem a rendőrhöz megyek, hanem a fószerhoz. És az biztos, hogy pár hónapot eltölt a pincémben....

2009. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
NEM! Egy ilyenre pedig semmiképpen! Igazából nagyon elcsodálkoztam azon, amikor halloattam az ügyről, hogy nagyon sok anya rábízta a gyermekét. Persze előzőleg nem tudhatták, hogy pedofil, de vki aki ennyi idősen férfi létére bébiszitterként dolgozik, csak valami 4-5 éves korhatárig vállalja őket, és az iwiw-jén is gügyörészve (!) ír arról mennyire szereti a kicsiket, jah és mindezt INGYEN vállalta, ott az anyáknak ha nem is azt hogy pedofil, de legalább annyit észre kellet vna venniük, hogy nagyon súlyos pszichés gondjai vannak, és így természetesen NEM rábízni a gyereket.Komolyan teljesen ledöbbentem ezen, ennyire kevés pénzük van az embereknek, vagy ennyire lesz@rják, csak ne legyen a nyakukon a gyerek ???!!! De azt hiszem semmilyen idegenre nem bíznék szívesen gyereket, főként nem azért hogy lerázzam és elmenjek napokra szórakozni!! Az ilyenek talán nem igazán gondolták át, hogy mivel jár a gyermeknevelés, vagy egyszerűen alkalmatlanok.
2009. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Amúgy nekem föltűnt, hogy mindenhol a "CS"-t "TS"-el helyettesíti, nem tudja vki , hogy ennek mi lehetett az oka?? Vagy csak egyszerűen nem tudott helyesen írni, habár más egyéb helyesírási hibát nem láttam a szövegekben, de ezt valamiért következetesen így írta.

UTOLSÓ VOLTAM

2009. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2009ben 2 évet volt előzetesben, felmentették. Aztán más is feljelentette, 2016ban több, mint 7 évet kapott, nem vonult be a börtönbe 2017ben a munkahelyéről vitték el a rendőrök a börtönbe.
2018. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!