Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tápszerből lehet főzni otthon...

Tápszerből lehet főzni otthon pudingot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. bár én vízzel főzném és utólag keverné bele a tápszert
2012. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pudingpor sem árt a babáknak?
2012. jún. 1. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nem gondoltam, hogy pudingporból szeretnéd. nem szerencsés, hiszen mesterséges színezék, aroma van benne.

de ha te magad csinálod kukoricakeményítőből, vagy lisztből kakaóval az már sokkal jobb.

2012. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te hány hónapos babának adnál ilyen változatban amit írtál?Az én babám még csak 3 hónapos múlt,vannak nagy tesói akik már sulisok és ők szoktak pudingot enni és ma elgondolkodtam azon hogy ha majd nagyobb lesz a babám akkor,hogy ő is kapjon talán a tápszeres megoldás jó lehet.Erre a lisztes,kakaós változatra nem is gondoltam még,vagy is nem tudtam hogy esetleg így is lehet pudingot csinálni.
2012. jún. 1. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:

én leggyakrabban így csinálom a pudingot, kukoricakeményítő nem feltétlenül van otthon.

de csináltam már úgy is, hogy rizst daráltam le kávéörlőben és abból "rizspudingot", az a lényeg, hogy valamilyen sűrítőanyaggal össze kell főzni.

3 hónaposnak még nem adnék, én 5 és fél hónaposan kezdtem hozzátáplálni a babám. viszont később, ha a lisztes verziót választod, jó lehet glutén bevezetésre.

2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged,ezt később tuti kifogom próbálni!
2012. jún. 1. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

tápszert nem lehet főzni :(

mondjuk múltkor írta itt egy anyuka, hogy a hipp folyékony tápszerét felfőzte és nem lett büdös :D

na de nem kísérleteznék a babámmal. puding később adható, mondjuk van babapuding 6 hónapos kortól :)

én tejbegrízt, tejberizst csináltam vízből és mikor kihűlt felöntöttem tápival, gyümölccsel kevertem, szerette :)

2012. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!