Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Ti...

Egyedülálló anyukák! Ti mennyi pénzből oldjátok meg a napi szükségleteket?

Figyelt kérdés
Ti mennyi pénzből tudtok kijönni egy hónapban.Úgy néz ki egyedül maradok két gyerkőccel.Egy 9 hónapos és egy 10 éves gyerekem van.Gyeden vagyok de a maximumot kapom és elég jó gyermektartást.De sok hitelem van a lakáson.Ti mennyi pénzből tudjátok kihozni a napi szükségleteket?Esetleg ötleteket tudtok adni mivel tudnék sportolni?

2012. jún. 8. 06:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is hasonló helyzetben vagyok csak annyival jobb nekem hogy mellettem van még a párom és az ő keresete nagyobb és a családfenntartó mert én csak gyest kapok azt is már csak 1 hónapig szeptemberben ovi és akkor talán eltudok kezdeni dolgozni is.Már bölcsibe is járt a fiam csak fél éven keresztül többet voltam vele itthon mint hogy dolgozni tudtam volna menni,mindig beteg lett, és így nem érte meg és kiírattam a bölcsiböl.Most 130 000 ft ot kell beosztanom erre a hónapra jövőhónap 10 ig.60 000 ft a rezsi +jön az óvoda új dolgokat kellene vennem neki + konyha.+ félre kéne tennem vagy 60 000 ft ot ha baj van.Nálunk mindig tönkre megy valami. Én tudom eddig hogy nagyon sokat költöttünk édességre nyim nyamra és a párom is olyan akár 1 gyerek elvárja az édességet ha megy boltba alkalmanként otthagy rá 2000 ft ot csak édességre, a fiam el sem tudja képzelni a napját édesség nélkül bele van szoktatva de nehéz leszoktatni , nem is eszi meg a húst zöldséget inkább egész nap nem eszik semmit.Egész addig amíg nem készítek neki gyors palacsintát.Az a baj hogy nehezen álljuk meg a költekezést ha meglássuk a fagyis kocsit akkor kiló számra vesszük a jégkrémet és el is fogy 2 nap alatt.ez havi 1-2 alkalom 3000 ft alatt még sosem úsztuk meg. multkor szépen bevált hogy heti 2 alkalommal jártunk boltba és 1-2 000 ft ot hagytam ott és vettem keveset és maradt is pénzem és nem is voltam otthon hetekig mert nincs pénz és nem is tudtunk hová menni.Volt olyan hogy egész hónapban csak 2 szer voltunk boltban és jól bevásároltunk azt hittük egész hónapban elég lesz de nem és túlköltekeztünk és utána csak krumpli maradt.Nem szabad mert ha sok van sokat főzök és sokat eszünk és csak hízunk.És képesek vagyuk egész havi ételt becupákolni 2 hét alatt. És hozzáteszem még kövér sem vagyok csak 60 KG.Csak a párom eszik 5 ször annyit mint én.Ö mázsa feletti .
2012. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!